Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander
A+ A A-

PUCEK-BOXING TEAM WYGRYWA

W piątek 13 marca br. o godz. 17.00 przy Gimnazjum nr 2 odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla wszystkich chętnych pragnących na sportowo spędzić piątkowe popołudnie rywalizując o medale z innymi drużynami.

Mimo zimna w tym dniu do turnieju zgłosiło się 4 drużyny: Pucek -Boxing Team , Fc Kirii, Fc Bambusy i Zielonii .Uczestnicy turnieju z wielkim zaangażowaniem rywalizowali o medale  ufundowane  przez organizatora i prowadzącego turniej Wiesława Pietrzaka. Zwycięzcy pierwszego turnieju Fc Kirii byli głównymi faworytami, ale boisko zweryfikowało inaczej bo w wielkim finale Fc Kirii zostało rozbite przez bardzo dobrze zgraną zespołowo drużynę Pucek  - Boxing Team 5:3 . W meczu o III  miejsce  Zieloni  pewnie pokonali drużynę Fc Bambusy 7:1 i to oni cieszyli się z wygranej ponieważ w wcześniejszych meczach grali żle, ale w tym meczu zagrali z kontry co chwilę strzelając gole. Mecze były rozgrywane każdy z każdym 2x12 minut, a reszta przepisów zgodnie z regulaminem PZPN. 

Organizator Wiesław Pietrzak zaprasza wszystkich chętnych na Turnieje Piłki Nożnej które odbywają się co  tydzień  w piątki o godz. 17.00 dla dzieci i dorosłych.

 

 Wyniki:

Fc Bambusy  -   Zieloni      1:7

Pucek -  Boxing Team  -   Fc Bambusy  6:1

Fc Kirii    -    Zieloni   5:3

Fc Kirii    -    Fc Bambusy   5:3

Pucek - Boxing Team   -   Zieloni   5:2

Pucek  -  Boxing Team   -   Fc Kirii     5:3           

 

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*