Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:27 maja 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan
A+ A A-

TURNIEJ PIŁKARSKI Z OKAZJI "POWITANIA WIOSNY"

W piątek 20 marca na Orliku, przy Gimnazjum nr 2 odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla dzieci z okazji „POWITANIA WIOSNY”. Organizatorem  turnieju było Gimnazjum nr 2 i Urząd Miasta Gryfice, a przeprowadził je i sędziował Wiesław Pietrzak. Puchary, statuetki i medale wyróżniającym zawodnikom ufundował SIS „Uśmiech” - Szkółka Piłkarska „DIEGO”.

Do turnieju zgłosiły się 4 drużyny z gryfickich osiedli: Fc Kita, Fc Kostki, Gramy na remis i Fc Fifruki, a  młodzież uczestnicząca w turnieju była w przedziale wiekowym 9 - 13 lat. Turniej odbył się w miłej atmosferze, obyło się bez groźnych kontuzji, a drużyny dopingowały się nawzajem. W tym dniu dzieci miały o co rywalizować, bo oprócz  pucharów za I, II i III i IV  miejsce, wyróżniający się piłkarze turnieju dostali statuetki i medale. Wszystkie mecze grano każdy z każdym mecz i rewanż po 15 minut, Wiesław Pietrzak omówił regulamin i zasady tego turnieju. Drużyny rewanżowe mecze  grali przy sztucznym oświetleniu. Drużyna Gramy na remis  w tym dniu była rewelacją turnieju, pokonując wysoko wszystkie drużyny, pokazując ładne dla oka akcje, zgranie drużyny  i co najważniejsze strzelali dużo goli, i za to każdy zawodnik dostał medal. Drugie miejsce zajęła drużyna Fc Fifruki  pokonując  drużynę  Fc Kostki 1:0 strzelając gola w ostatnich sekundach meczu. Ostatnie miejsce zajęła  drużyna Fc Kita , która w tym dniu nic nie pokazała przegrywając wszystkie mecze.

Najlepsi zawodnicy otrzymali od organizatora Wiesława Pietrzaka statuetki i medale za zaprezentowanie się na turnieju piłki nożnej.

Najlepszy bramkarz : Damian Jaśnikowski

Najlepszy młody  bramkarz: Łukasz Hut

Najwszechstronniejszy zawodnik: Krystian Bryl

Najlepszy technik:  Mieszko Podsiadłowski

Najlepszy pomocnik: Dawid Kowalczyk

Najlepszy młody  obrońca: Vanessa Muller

Najlepszy zawodnik: Piotr Świątek

Najlepszy obrońca: Oliwier Popecki

 Najlepszy młody  zawodnik: Alan Jakubowski

 

Wyniki:

Fc Kita -  Fc Kostki   1:2/1:1

Gramy na remis - Fc Fifruki  4:3/3:2

Fc Kita  -  Fc Fifruki   2:3/1:1

Fc Kostki  - Gramy na remis  1:6/0:7

Gramy na remis - Fc Kita    3:2/1:0

Fc Kostki   -   Fc Fifruki  1:1/0:1

 

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

 

 

 

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*