Polish English French German Italian Russian
Dzisiaj jest:23 kwietnia 2017 roku  |  Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech
A+ A A-

TURNIEJ WYGRYWA FC KIRII

W piątek  o godz. 17.00 przy Gimnazjum nr 2 odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej, gdzie młodzież w różnym wieku i różnych umiejętnościach rywalizuje z innymi drużynami.

Po dwutygodniowej przerwie do turnieju zgłosiło się trzy drużyny: Fc Kiri, Czarnuchy i Fc Gang Alibaby. Uczestnicy turnieju z wielkim zaangażowaniem rywalizowali o puchar ufundowane przez organizatora i prowadzącego turniej Wiesława Pietrzaka. Tym razem drużyny grały między sobą każdy z każdym  mecz i rewanż 2 x 10 minut, a reszta przepisów zgodnie z regulaminem. Drużyny z wielkim zapałem podeszli do meczy bo sędzia Wiesław Pietrzak co chwilę używał gwizdka za faule. Wygrała drużyna najlepiej zorganizowana tego dnia Fc Kirii, która mimo przegrania w pierwszym meczu z Fc Czarnuchy 4:3, w rewanżu wysoko wygrała 5:1 i to wystarczyło na zajęcie pierwszego miejsca i puchar ufundowany przez organizatora.