Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:26 września 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian
A+ A A-

TURNIEJ WYGRYWA FC KIRII

W piątek  o godz. 17.00 przy Gimnazjum nr 2 odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej, gdzie młodzież w różnym wieku i różnych umiejętnościach rywalizuje z innymi drużynami.

Po dwutygodniowej przerwie do turnieju zgłosiło się trzy drużyny: Fc Kiri, Czarnuchy i Fc Gang Alibaby. Uczestnicy turnieju z wielkim zaangażowaniem rywalizowali o puchar ufundowane przez organizatora i prowadzącego turniej Wiesława Pietrzaka. Tym razem drużyny grały między sobą każdy z każdym  mecz i rewanż 2 x 10 minut, a reszta przepisów zgodnie z regulaminem. Drużyny z wielkim zapałem podeszli do meczy bo sędzia Wiesław Pietrzak co chwilę używał gwizdka za faule. Wygrała drużyna najlepiej zorganizowana tego dnia Fc Kirii, która mimo przegrania w pierwszym meczu z Fc Czarnuchy 4:3, w rewanżu wysoko wygrała 5:1 i to wystarczyło na zajęcie pierwszego miejsca i puchar ufundowany przez organizatora.

Wyniki: 

Fc Kiri - Czarnuchy     3:4/5:1

Fc Kiri - Fc Gang Alibaby       3:1/4:1

Fc Gang Alibaby -  Czarnuchy  1:/4:3

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk