Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Danuta, Emilia, Jan
A+ A A-

TURNIEJ LIGII ORLIKA W GRYFICACH

Kolejny  turniej  piłkarski  Ligii Orlików starszych  odbył się w Gryficach na dwóch Orlikach przy ulicy Wałowej i Gimnazjum nr 2, gdzie 6 drużyn  z Powiatu Gryfickiego  uczestniczyło w rywalizacji aby wyłonić zwycięzce.

Adepci ze Szkółki Piłkarskiej „DIEGO”  Gryfice  podopieczni Wiesława Pietrzaka  po raz kolejny  pokazali  wszystkim drużynom i kibicom, że mimo choroby trzech zawodników potrafią grać.  Pierwszy mecz z Polonią Płoty wygraliśmy  2:0 a bramki strzelili Kacper Bogusz i Kamil Wojciechowski. Drugi mecz  przegraliśmy 2:0 w Wybrzeżem Rewalskim Rewal popełniając proste błędy. Trzeci mecz to dobry mecz w wykonaniu Diegowców  bo Rega Trzebiatów zagrała agresywnie ,  czym zaskoczyła adeptów sztuki piłkarskiej z Gryfic. Diegowcy wygrali ten mecz 3:1 po bramkach Witka Greonwalda, Kamila Wojciechowskiego i Huberta Malka, ale zostawili dużo zdrowia na boisku. Czwarty mecz zagraliśmy z Regą Trzebiatów II wygrywając 5:1 a bramki strzelili Jakub Szram ,Kamila Wojciechowski, Witek Greonwald, Krystian Bryl i Hubert Malko. Ostatni mecz zagraliśmy z Spartą Gryfice wygrywając 2:0 po bramkach Kacpra Bogusza i Witka Greonwalda. Po podsumowaniu wszystkich meczy zajęliśmy II miejsce.

Wszystkie drużyny zostały poczęstowane przez gospodarza kiełbaskami z grilla, napojami i pączkami  za co serdecznie dziękujemy.

Podopieczni Wiesława Pietrzaka grali w następującym składzie: Jakub Pietrzak, Jakub Dec, Kacper Bogusz, Jakub Szram, Kamil Wojciechowski, Witold Groenwald, Hubert Malko, Jakub Terpic, Krystian Bryl.

                                 

 WYNIKI

     Szkółka Piłkarska „Diego"- Rega II Trzebiatów       5:1

     Polonia Płoty    -  Szkółka Piłkarska "Diego"  0:2

    Szkółka Piłkarska „Diego"  - Rega I Trzebiatów   3:1

    Szkółka  „Diego”   -  Wybrzeże  Rewalskie  Rewal  0:2

    Szkółka Piłkarska „Diego"- Sparta Gryfice  2:0

 

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*