Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:22 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz
A+ A A-

LIGA ORLIKÓW STARSZYCH

 Na pierwszy Turniej Piłkarski  sezonu wiosennego nasze Orliki pod opieką trenera Wiesława Pietrzaka pojechali na turniej do Płot, aby rozegrać na obiekcie Polonii mecze w kategorii Orlik starszy. Diegowcy do Płot udali się jako doświadczona drużyna, ponieważ już drugi rok bierze udział w zorganizowanych rozgrywkach prowadzonych przez  Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej. Młodzi adepci Szkółki Piłkarskiej „DIEGO” Gryfice po 4 miesięcznej przerwie  nie zawiedli, pokazując fajne akcje i w ostatecznym rozrachunku zajęli I miejsce.

W pierwszym meczu nasza drużyna przegrała z Wybrzeże Rewalskie Rewal 2:0 ponieważ  bardzo bojażliwie podeszli do pierwszego meczu. W drugim meczu wygrali ze Spartą Gryfice 5:1 po golach Jakuba Szrama, Kacpra Bogusza, Jakuba Terpica, Kamila Wojciechowskieo i Witka Greonwalda. Był to dobry mecz w wykonaniu przeciwników bo zaskoczyli nas strzelając pierwszą bramkę, ale Diegowcy pokazali wszystkim zgromadzonym składne akcje i przepiękne gole  za co dostali od kibiców brawa. W swoim trzecim meczu zawodnicy Diego zagrali z Regą II  Trzebiatów i tutaj trener Wiesław Pietrzak dał pograć tym zawodnikom co do tej pory mało grali w turniejach. Wygrana 12:0 po golach 4 - Jakuba Terpica, 4 - Krystiana Bryla, 2 - Huberta Malko, Krzysztofa Hojczyka i Kamila Wojciechowskiego. W swoim czwartym meczu zawodnicy Szkółki Piłkarskiej "DIEGO" Gryfice zagrali z gospodarzami  I turnieju Polonią Płoty wygrywając 2:0, a bohaterem meczu został Witek Greonwald strzelając dwa gole. Turniej Piłkarski  był wyrównany ponieważ tak się złożyło, że inne drużyny też pogubiły punkty i w ostatnim meczu z drużyną Rega Trzebiatów zagraliśmy  koncertowo. W meczu tym Witek Greonwald strzelając dwa gole dał Szkółce Piłkarskiej ,,DIEGO,, zwycięstwo w I turnieju, ale trzeba pochwalić całą drużynę bo w tym dniu pokazała że potrafi grać. W trakcie trwania turnieju organizatorzy poczęstowali wszystkie drużyny pączkami, napojami i pysznymi kiełbaskami z grilla za co serdecznie dziękujemy.

W tym turnieju Szkółka Piłkarska „Diego” grała w następującym składzie: Jakub Dec, Jakub Pietrzak, Szymon Lemański, Hubert Malko, Szymon Koziorowski, Witold Groenwald ,Jakub Szram, Jakub Terpic, Krystian Bryl, Kacper Bogusz, Krzysztof Hojczyk, OLiwier Popecki, Michał Misiukiewicz i Kamil Wojciechowski. Opiekunem drużyny jest Wiesław Pietrzak.

 

 WYNIKI

Szkółka Piłkarska „Diego”   -  Wybrzeże  Rewalskie  Rewal   0:2              

Polonia Płoty    -  Szkółka Piłkarska "Diego"   0:2

Szkółka Piłkarska „Diego"  - Rega I Trzebiatów   2:0

Szkółka Piłkarska „Diego"- Rega II  Trzebiatów 12:0

Szkółka Piłkarska „Diego"- Sparta Gryfice  5:1

 

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*