Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:26 maja 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna
A+ A A-

TURNIEJ Z OKAZJI KONSTYTUCJI 3 MAJA

Na Orliku przy Gimnazjum Nr 2 w Gryficach odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci z Okazji Święta Konstytucji 3 Maja .Do turnieju zgłosiły się 4 drużyny z gryfickich osiedli: Gang Plebani, Ksr, Płaczki i Patyczaki. Turniej odbył się w miłej koleżeńskiej atmosferze, obyło się bez groźnych kontuzji, a drużyny dopingowały się nawzajem. 

W tym dniu dzieci miały o co rywalizować, bo każdy zawodnik zwycięskiej drużyny otrzymał medal, wyróżniający  się piłkarze turnieju otrzymali  statuetki i medale, a wszystkie dzieci poczęstowano sokami i słodyczami. Wszystkie mecze grano każdy z każdym po 15 minut a w wielkim finale spotkały się dwie drużyny które miały najwięcej punktów. Organizatorem turnieju było Gimnazjum nr 2 i SIS „UŚMIECH” a  przeprowadził je Wiesław Pietrzak, który omówił regulamin i zasady tego turnieju. Drużyna Płaczków  mimo przegranego meczu w grupie z drużyną KSR w wielkim finale rozgromiła ich 3:0 i to oni zajęli I miejsce. Trzecie miejsce zajęli faworyci Gang Plebani którzy w turnieju zaprezentowali się fatalnie. Ostatnie miejsce przypadło drużynie Fc Patyczaki, którzy mimo najmłodszego składu już zapowiedzieli, że przyjdą na następne turnieje piłkarskie ponieważ fajnie bawią się.

Najlepsi zawodnicy otrzymali od organizatora Wiesława Pietrzaka statuetki i medale za zaprezentowanie się na turnieju piłki nożnej.

Najlepszy bramkarz: Oliwier Popecki

Najlepszy zawodnik : Jakub Szram

Najlepszy zawodnik :  Mieszko Podsiadłowski

Najlepszy zawodnik: Damian Jaśnikowski

Najlepszy zawodnik:Jakub Ostaszewski

Najlepszy zawodnik: Patryk Zemkiewicz

 

WYNIKI:

Gang Plebani - KSR              2:3

Płaczki - Fc Patyczaki            4:0

Gang Plebani - Płaczki          1:5

KSR  - Fc Patyczaki               3:0

Gang Plebani - Fc Patyczaki   4:0

KSR   -   Płaczki                   3:2

 

 Finał :  KSR   -   Płaczki   0:3

 

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

 

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*