Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech
A+ A A-

DIEGOWCY ZWYCIĘŻAJĄ W TRZEBIATOWIE

Na  kolejny  turniej piłki nożnej  nasze Orliki  podopieczni Wiesława Pietrzaka pojechali na turniej do Trzebiatowa, aby rozegrać na obiekcie Regi  mecze w kategorii Orlik starszy. Młodzi adepci Szkółki Piłkarskiej „DIEGO” Gryfice byli w tym dniu rewelacją turnieju, pewnie pokonując  wszystkie drużyny.

W pierwszym meczu  nasza  drużyna  pokonała Wybrzeże Rewalskie Rewal 2:0  po bramkach Krystiana Bryla i Kacpra Bogusza. Był to dobry mecz w wykonaniu naszych młodych adeptów sztuki piłkarskiej, gdyż pokazali wszystkim zgromadzonym jak  drużyna  powinna grać z kontry, stwarzając okazje do strzelenia więcej goli. W drugim meczu rozgromiła  Regę II Trzebiatów 7:0 po 4 bramkach Witka Greonwalda, 2 €“Kamila Wojciechowskiego i 1 Krystiana Bryla. W swoim trzecim meczu zawodnicy Diego zagrali z Spartą Gryfice  pokonując ją  4:0 po bramkach  2 – Kacpra Bogusza , Kamila Wojciechowskiego i Witka Greonwalda. Czwarty mecz to zacięta walka o każdy metr boiska z gospodarzami Regą I  i zwycięstwo 1:0 po bramce najlepszego tego dnia Krystiana Bryla. Ostatni mecz zagraliśmy z Polonią Ploty, która zagrała ambitnie nie pozwalając Diegowcom rozwinąć akcję. Jednak Krystian Bryl strzelając bramkę zapewnił zwycięstwo 1:0 i triumf w całym turnieju piłkarskim. W trakcie trwania turnieju organizatorzy poczęstowali wszystkie drużyny ciastem, napojami i pysznymi kiełbaskami z grilla za co serdecznie dziękujemy.

W tym turnieju Szkółka Piłkarska „Diego” grała w następującym składzie: Jakub Szram,  Jakub Pietrzak, Hubert Malko, Szymon Koziorowski, Witold Groenwald,  Jakub Dec, Oliwier Popecki, Krystian Bryl, Kacper Bogusz i Kamil Wojciechowski. Opiekunem drużyny jest Wiesław Pietrzak.

DIEGO - WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL   2:0

DIEGO - SPARTA GRYFICE                     4:0

DIEGO - REGA TRZEBIATÓW II               7:0

DIEGO - POLONIA PŁOTY                       1:0

DIEGO - REGA TRZEBIATÓW                   1:0

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*