Polish English French German Italian Russian
Dzisiaj jest:24 marca 2017 roku  |  Imieniny obchodzą: Gabriel, Marek, Gabor
A+ A A-

DIEGOWCY Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Z okazji  Dnia Dziecka  dzieci  ze Szkółki Piłkarskiej „DIEGO” pojechali do Szczecina  na mecze  piłki nożnej Pogoń Szczecin  -  Legia Warszawa i Jagielonia Białystok. Na stadionie ponad 8 tysięcy kibiców  dopingowała zawodników Pogoni, aby wygrali  mecze z czołówką tabeli ekstraklasy.

Naszych młodych zawodników czekała niespodzianka z okazji Dnia Dziecka ponieważ zawodnicy Pogoni w przerwie meczu rozdawali autografy, robili zdjęcia, malowali twarze w bordowo-granatowe  barwy i  razem bawili się z kibicami. Wyjazd dzieci doszedł do skutku dzięki Stowarzyszeniu  Inicjatyw Społecznych „UŚMIECH” i Urzędowi Miasta Gryfice,  za co serdecznie dziękujemy.

Następnie w piątek   rozegrano na Orliku przy Gimnazjum nr 2 Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla dzieci o puchar Burmistrza Gryfic Andrzeja Szczygła. Do turnieju zgłosiły drożyny 4 drużyny : Dzikie Chrabąszcze , Fc Jaśniki, Fc Kobry i Fc Bambresy, które zagrały między sobą 2x10 minut, a przeprowadził je Wiesław Pietrzak. Puchar Burmistrza wygrała drużyna Dzikie Chrabąszcze , która zdominowała turniej strzelając innym drużyną dużo goli  pokazując zgranie, zaangażowanie i chęć zwycięstwa. Oprócz pucharu organizator Wiesław Pietrzak wręczył każdemu zawodnikowi zwycięskiej drużyny medale.