Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/diegowcy221
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/diegowcy221


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:26 maja 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna
A+ A A-

DIEGOWCY POKONALI POLONIĘ PŁOTY

 W  sobotę trampkarze Szkółki Piłkarskiej „Diego” Gryfice na Stadionie Miejskim w Plotach rozegrali mecz mistrzowski w kategorii trampkarzach gr. II z gospodarzami Polonią Płoty. Do tego meczu podopieczni Wiesława Pietrzaka młodzi adepci sztuki piłkarskiej z Gryfic podeszli bardzo poważnie, ponieważ w rundzie jesiennej przegrywali mecze, ale dobrze przepracowana zima pokazała bardzo dobre wyniki w tej kategorii. Diegowcy bardzo chcieli pokazać wszystkim, że mimo młodego wieku umieją grać w piłkę. Pierwsze minuty to badanie przeciwnika i spokojne rozgrywanie akcji, ale i tak po paru minutach pierwszą bramkę strzelił Damian Kowalczyk. Diegowcy z minuty na minutę podkręcali tempo, a zawodnicy Polonii coraz częściej popełniali błędy po których zaczęły wpadać bramki. Drugą bramkę strzelił Kamil Kowalczyk, po indywidualnej akcji.

Trzecią bramkę strzelił Damian Kowalczyk  po akcji  całego zespołu. Gospodarze  zaczęli atakować z wielkim rozmachem i strzelili bramkę z głowy bo warunkami fizycznymi przewyższali naszych piłkarzy. Czwarta bramkę z rzutu karnego strzelił Oskar Danielczuk po faulu w polu karnym  na Kamilu Kowalczyku. Ataki młodych trampkarzy Szkółki Piłkarskiej „DIEGO” trwały całą pierwszą połowę, a swoją bramkę jeszcze strzelił Kamil Kowalczyk. Pierwsza połowa zakończyła się dominacją Diegowców 5:1. Natomiast druga połowa była bardziej wyrównana, gdyż  trener Wiesław Pietrzak wpuścił czterech jedenastolatków, ale i tak udało się strzelić  dwie bramki autorstwa Konrada Szrama i najlepszego tego dnia Damiana Kowalczyka ,który strzelił przeciwnikowi trzy gole. Ostatecznie mecz ligowy  trampkarzy  zakończył się wysokim wynikiem 7:2, to dobry znak dla dzieci ze Szkółki Piłkarskiej „DIEGO” bo są niepokonani od 5 kolejek. W niedzielę o godz. 11.00  ostatni mecz ligowy z Orłem z Prusinowa i na Orliku przy Gimnazjum nr 2 podsumowanie sezonu przy grillu.

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak


{gallery}diegowcy221{/gallery}

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*