Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:27 maja 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan
A+ A A-

TURNIEJ Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU

W piątek 26 czerwca 2015 r. br. o godzinie 16:00 na Orliku przy Gimnazjum Nr 2 w Gryficach został rozegrany Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych z okazji zakończenia roku szkolnego. Do turnieju mimo zakończenia roku szkolnego zgłosiły się trzy drużyny: Dzikie Węże, Hiterzy i Kobry, które między sobą rozegrały mecz i rewanż po 15 minut.

Młodzi piłkarze pokazali charakter i wolę walki, a na Orliku walczyły o każdy metr boiska. Organizatorem turnieju piłkarskiego było Gimnazjum Nr 2 w Gryficach i Urząd Miejski w Gryficach, a przeprowadził je Wiesław Pietrzak. Od samego początku było wiadomo, że chłopcy w tym turnieju mają wyrównane składy i ciężko będzie wytypować faworyta. Po pierwszych meczach sytuacja przedstawiała się interesująco, ponieważ najmłodsza drużyna, która miała najlepszego gracza zdobyła komplet punktów i była to niespodzianka, bo nikt nie spodziewał się, że chłopcy poradzą sobie ze starszymi kolegami. Rewanżowe mecze drużyny zagrały bardzo ambitnie z dużym zaangażowaniem, często faulowali za co od trenera Wiesława Pietrzaka dostawali upomnienia. ygrała drużyna Dzikie Wężę, która mimo młodego składu miała w swoich szeregach zawodnika na którego grała ,a on strzelał bramki przeciwnikowi.. Na zakończenie Wiesław Pietrzak wręczył medale zwycięskiej drużynie i zaprosił wszystkich obecnych na kolejny Turniej Piłkarski na Orliku .

Zapraszamy wszystkich chętnych , którzy chcą wstąpić w szeregi Szkółki Piłkarskiej „Diego” na wspólne treningi, które w czasie WAKACJI odbywać się będą: WTORKI, CZWARTKI i PIĄTKI o godz. 16.00.

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*