Polish English French German Italian Russian
Dzisiaj jest:24 marca 2017 roku  |  Imieniny obchodzą: Gabriel, Marek, Gabor
A+ A A-

DIEGOWCY ZAGRALI Z DZIEWCZYNAMI

W piątek 4 września  br. o godz. 16.30 na Orliku przy Gimnazjum nr 2 rozegrano Amatorski Turniej  Piłki Nożnej z dziewczynami, które trenują piłkę nożną pod czujnym okiem Łukasza Zakrzewskiego.  Do Turnieju zostały zgłoszone 3 drużyny chłopców i trzy dziewczynek, które między sobą grały  2x15 minut. Mecze zorganizował i sędziował  Wiesław Pietrzak.

Był to pożyteczny Turniej piłkarski zarówno dla dziewczynek jak i chłopców bo pokazał jak fajnie można spędzić piątkowe popołudnie. Na boisku w pierwszych minutach dominowały dziewczynki, ponieważ chłopcy nie traktowali ich poważnie, ale po paru minutach zmuszeni zostali podjąć  walkę  o każdy metr boiska. W tym dniu oprócz rywalizacji można było zauważyć integracje chłopców i dziewczynek oraz wspólny doping. Ostatecznie po podsumowaniu wszystkich wyników to chłopcy wygrali 18:2, ale warto zauważyć, że nie chodziło o wynik, ale o wspólną zabawę i spędzenie czasu w sportowy sposób.  Po Turnieju Wiesław Pietrzak poczęstował wszystkich słodkościami i w miłej atmosferze ponad 50 osób rozeszło się do domów.

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak