Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:18 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
A+ A A-

RYBITWY MORSKIE WYGRYWAJĄ

W środę 23 września o godz. 18.00 na Orliku przy Gimnazjum nr 2 rozegrano  Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla dzieci „Pożegnanie Lata”. Organizatorem rywalizacji była SIS "UŚMIECH” Szkółka Piłkarska „DIEGO”, a turniej przeprowadził Wiesław Pietrzak, który przedstawił drużynom reguły i zasady (mecze rozgrywano każdy z każdym po 18 minut).

W tym dniu do rywalizacji stanęły 4 drużyny: Tabaluga, Fc Kozaki, Ameba i Rybitwy Morskie. Dla dzieci kochający piłkę nożną był to ciekawy i interesujący Turniej, który obfitował niespodziankami od samego początku, a dopiero ostatni mecz rozstrzygnął o zwycięstwie drużyny Rybitwy Morskie. W meczu finałowym przy sztucznym oświetleniu  Rybitwy Morskie  -  Fc Kozaki padł remis 2:2 i to starczyło po podsumowaniu wyników do zajęcia I miejsca przez drużynę Rybitw i otrzymaniu medali dla zwycięskiej drużyny. Drudzy Fc Kozaki zagrali fajny dla oka futbol ale w decydujących momentach zawodzili. Trzecie miejsce zajęła drużyna, która powinna zagrać w finale ale po fatalnych błędach traciła głupie bramki. Ostatnie miejsce zajęła drużyna która grała dobrze w ataku ale nieskutecznie.

Najmłodsi zawodnicy zostali poczęstowani przez organizatora słodyczami i w dobrych nastrojach wszyscy  rozeszli się do domów.

Informacja, zdjęcia: Karola Pietrzak

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*