Polish English French German Italian Russian
Dzisiaj jest:22 listopada 2017 roku  |  Imieniny obchodzą: Cecylia, Jonatan, Stefan
A+ A A-

DIEGOWCY ZREMISOWALI

W niedzielę  27 września na Stadionie Miejskim w Gryficach rozegrano trzecią kolejkę w TERENOWEJ LIDZE MŁODZIKÓW, a przeciwnikiem była drużyna z Wolina Vineta, która w poprzednim sezonie wygrała rozgrywki. Podopieczni Wiesława Pietrzaka po dramatycznym meczu, trzymającym w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego zremisowała 3:3, a bramki strzelili 2 - Damian Jaśnikowski i Krzysztof Hojczyk.

Zawodnicy Szkółki Piłkarskiej" DIEGO" do meczu podeszli bardzo nerwowo, gra nie kleiła się a przeciwnik wykorzystał to strzelając dwie bramki. Dopiero po wskazówkach trenera Wiesława Pietrzaka młodzi zawodnicy z Gryfic uwierzyli w siebie, podjęli walkę i z uporem dążyli do strzelenia gola. Kontaktową bramkę strzelił najlepszy zawodnik tego dnia Damian Jaśnikowski, a chłopcy uwierzyli w siebie, że mogą nawiązać walkę z Vinetą. Po paru minutach Krzysztof Hojczyk strzałem za pola karnego wyrównał stan meczu i na przerwę młodzi adepci z Gryfic schodzili zadowoleni. Druga połowa zaczęła się od ataków piłkarzy ze Szkółki, którzy mieli okazję i powini strzelić gola ale byli bardzo nieskuteczni. Natomiast przeciwnik zszokowany poczynaniami gospodarzy co chwilę wyprowadzał kontry ale nasza formacja obronna radziła sobie bardzo dobrze. Na prowadzenie 3:2 naszych zawodników wyprowadził Damian Jaśnikowski po indywidualnej akcji. Niestety pod koniec meczu po błędzie bramkarza straciliśmy bramkę i ostatecznie mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.

Informacja, zdjęcia: Karola Pietrzak