• There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/LACZWARTKI

Polish English French German Italian Russian
Dzisiaj jest:27 maja 2017 roku  |  Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan
A+ A A-

LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO

W Szczecinie odbyły się zawody wojewódzkie dla młodzieży szkół podstawowych w ramach projektu ,,Lekkoatletyka dla każdego”. Klub Sportowy ,,Chrobry” Gryfice wystawił 12 osobową reprezentację, łącznie wystartowało 213 zawodników z 17 ośrodków województwa.

W wyniku rywalizacji bardzo dobrze zaprezentowali się gryficzanie, zdobywając 9 medali: na najwyższym stopniu podium stawali Krzysztof Biereśniewicz SP 3 Gryfice w skoku w dal - 4,61 m, Oliwier Malinowski SP Modlimowo na 300 m – 46,98, Kuba Grajek SP Wyszobór w rzucie piłeczką palantową 36 m, Karina Rodak SP Wyszobór w rzucie piłeczką palantową -42,50 m, srebrne medale zdobyli: Jarosław Urbanowicz SP 3 Gryfice na 300 m- 49,07,  Julia Boguta SP 3 Gryfice na 300 m – 50,31, brązowe medale wywalczyli: Martyna Konieczko SP 4 Gryfice w biegu na 300 m-54,74, Julia Matusz SP 4 Gryfice w rzucie piłeczką palantową- 30 m i Jarosław Urbanowicz w rzucie piłeczką palantową – 41,50 m. pozostali nasi zawodnicy zajmowali również wysokie pozycje: Julia Bogdanowska przybiegła na VII m w stawce 43 zawodniczek na 60 m -9,98, Filip Stosio rzucając 33,50 piłeczką zajął również VII miejsce, Kacper Chrześcijański skacząc w dal 3,97 zajął VIII miejsce, Hubert Kopeć uplasował się na XII miejscu na 60 m-10,42.