Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:22 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Kaja, Leon, Łukasz
A+ A A-

FC KASZTANY WYGRYWAJĄ TURNIEJ PIŁKARSKI

W środę, 21 października o godz. 18.00 na Orliku przy Gimnazjum nr 2 odbył się Otwarty Amatorski  Turniej Piłki Nożnej dla dzieci.

W tym dniu wszystkie dzieci zostały poczęstowane słodyczami i napojami, wyróżniający piłkarz statuetką, a  każdy zawodnik zwycięskiej drużyny otrzymał medal. Organizatorem turnieju piłkarskiego dla milusińskich był SIS „UŚMIECH”, Szkółka Piłkarska "DIEGO" i  Gimnazjum nr 2, a cały turniej sprawnie przeprowadził Wiesław Pietrzak. Do turnieju zgłosiły się następujące drużyny: Fc Kasztany, Gang z Altanki i Fc Danonki, grano mecze po 20 minut z rewanżami. Najlepszą drużyną okazały się dzieci z drużyny Fc Kasztany, którzy mimo przegranego meczu w rewanżu pokonała wysoko inne drużyny i to oni cieszyli się ze zwycięstwa. Drugie miejsce niespodziewanie zajęła najmłodsza drużyna Fc Danonki, która pokonała faworyzowaną przez kibiców drużynę Gang z Altanki. Ostatnie miejsce tym razem przypadło właśnie dzieciom z Gangu z Altanki.

Turnieje piłkarskie mają na celu zagospodarowanie czasu wolnego, popularyzację piłki nożnej na Orliku, integrację, a przede wszystkim sprawdzenie swoich umiejętności oraz to jak radzimy sobie w zdrowej rywalizacji.

Wyniki:

Fc Kasztany  â  Gang z Altanki     2:3/4:1

Fc Kasztany  -   Fc Danonki         4:3/5:3

Fc Danonki   -   Gang z Altanki     7:2/4:2       

 

Najlepszy zawodnik  - Hubert Malko

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

 

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*