Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:22 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz
A+ A A-

MECZE LIGOWE SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ

Podopieczni Wiesława Pietrzaka od początku września grają co tydzień mecze ligowe, ze zmiennym szczęściem. Natomiast warto pamiętać, że najważniejszym elementem rozwoju dla dzieci jest ruch i załapanie bakcyla, jakim jest sport. Nasi trampkarze przegrali w Gryficach z Regą Trzebiatów 5:0, tym właśnie sposobem goście rozegrali najlepszy mecz. Następny mecz rozegraliśmy ze Spartą Gryfice przegrywając 3:1, gola dla nas strzelił powracający do naszej drużyny Kamil Kowalczyk. Kolejny mecz ligowy zagraliśmy w Nowogardzie wygrywając 4:3, po kapitalnym meczu trzymającym w napięciu do samego końca,  gole strzelili: 2 â Igor Kozera, Konrad Szram i Kamil Kowalczyk.

Natomiast nasi młodzicy w derbach Gryfic rozgromili Spartę Gryfice 16:0, po 7- golach Krzysztofa Hojczyka, 5 - Damiana Jaśnikowskiego, 1- Witka Groenwalda, 1- Szymona Majera, 1- Krystiana Bryla i 1- Jakuba Bartoszcze.

Następny mecz to przegrana z Polonią Płoty 3;1,  gola dla nas strzelił Krzysztof Hojczyk. Kolejny mecz to wygrana walkowerem z Mewą Resko 3:0, ponieważ goście nie przyjechali. Młodzicy ze Szkółki Piłkarskiej ”DIEGO” na następny mecz pojechali do Dziwnowa rozegrać mecz z Jantarem i tutaj po raz kolejny szczęście nam dopisało, wygrywając 4:0, po golach 2 

Mateusza Konieczki, 1- Damiana Jaśnikowskiego i 1- Witka Groenwalda zakończyliśmy mecze ligowe.Podsumowując mecze Szkółki Diego można zauważyć, że mecz meczowi jest nierówny, ale po to właśnie są organizowane spotkania, w których młodzi adepci mogą zaprezentować swoje umiejętności, poznać smak zwycięstwa jak i porażki.

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*