Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/plasss
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/plasss


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Danuta, Emilia, Jan
A+ A A-

UDANY DEBIUT LIGOWY SIATKAREK PLAS GRYFICE

Ruszyły rozgrywki zachodniopomorskiej Ligi Młodziczek w piłce siatkowej. W rozgrywkach tych debiutuje drużyna Plas Gryfice, która w wyniku współpracy ze Stowarzyszeniem Gryf Arena w Lidze Młodziczek występuje pod szyldem „Gryf Arena Plas” Gryfice.

System rozgrywek przewiduje podział 15 drużyn na trzy grupy, w których wyłonione zostaną po dwie najlepsze drużyny wałczące o tytuł mistrzowski. Każda z drużyn wystąpi w czterech turniejach. W grupie drugiej, w której rozgrywa swoje mecze drużyna „Gryf Arena Plas”, rozegrany został już pierwszy turniej w Goleniowie. Wygrały tam dziewczęta z Bani. Nasza drużyna pauzowała. Drugi turniej rozegrany został w sobotę 7 listopada w Stargardzie Szczecińskim. Gryficzanki, które są najmłodszą drużyną w tej grupie, pierwszy mecz rozegrały z triumfatorkami ostatniego Turnieju.

Niestety nasze „lwice”przegrały ten mecz przede wszystkim po własnych błędach. Dziewczęta popełniały proste, niewymuszone błędy, które były wynikiem „debiutanckiego paraliżu”, jak to określił trener Przemysław Melnik. Każdy następny mecz w tym turnieju był już popisem naszych dziewcząt. Silną bronią drużyny był serwis, który odrzucał przeciwniczki od siatki, dzięki czemu drużyna Gryf Areny Plas mogła zdobywać punkty grając z kontry. Nasze zawodniczki wygrały ten Turniej uzyskując lepszy stosunek „małych” punktów. Gratulujemy i trzymamy kciuki za następny Turniej, który odbędzie się 21 listopada w Wałczu.

Drużyna wystąpiła w składzie: Amelia Manturuk (c), Amelia Mila, Kinga Marzec, Klaudia Szmyt, Nikola Szczepankiewicz, Katarzyna Dybińska, Julia Dmiterczuk, Weronika Kaczmarczyk, Weronika Hałuszczak, Wiktoria Głowacka, Wiktoria Kadrzyńska oraz Nastazja Szpyra. Trenerami drużyny są : Przemysław Melnik oraz Marek Nejmasz.

 

Wyniki Turnieju II:

Libero Banie – Gryf Arena Plas Gryfice 2:0 (25-16)(25-18)

SMS Piątka Stargard Szczeciński – Libero II Wałcz 2:1

Gryf Arena Plas Gryfice – Libero II Wałcz 2:0 (25-15)(25-14)

SMS Piątka Stargard Szczeciński – Libero Banie 2:0

Libero II Wałcz – Libero Banie 0:2

Gryf Arena Plas Gryfice – SMS Piątka Stargard Szczeciński 2:0 (25-13)(25-16)

Tabela Końcowa Turnieju II:

  1. Gryf Arena Plas Gryfice
  2. Libero Banie
  3. SMS Piątka Stargard Szczeciński
  4. Libero II Wałcz

Drużna Barnim Goleniów pauzowała.

 

{gallery}plasss{/gallery}

 

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*