Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:26 maja 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna
A+ A A-

OLINKI OKRĄGLINKI WYGRYWAJĄ

W środę  04 listopada br. o godz. 18.00 na Orliku przy Gimnazjum Nr 2 w Gryficach przy sztucznym oświetleniu odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla dzieci. Do turnieju mimo zimna  zgłosiły się 3 drużyny z gryfickich osiedli: Fc Bronx, Olinki Okrąglinki i Murzyni, a  młodzież uczestnicząca w turnieju była w przedziale wiekowym 09 -13 lat.

Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Uśmiech”- Szkółka Piłkarska „DIEGO” a przeprowadził je sprawnie Wiesław Pietrzak. Wszystkie mecze grano każdy z każdym  po 15 minut z rewanżami, a sędzia  Wiesław Pietrzak często używał  gwizdka, bo młodzi zawodnicy często przekraczali przepisy. Drużyna  Olinki Okrąglinki, w tym dniu była rewelacją turnieju bo pokazała wszystkim ,że tylko gra zespołowa przyniesie sukces. Drugie miejsce zajęła  faworyzowana drużyna Bronx, którym w rewanżu zabrakło sił. Trzecie miejsce zajęli chłopcy z drużyny  Murzyni, którzy w decydujących momentach tracili piłkę, a przeciwnicy wykorzystali to strzelając bramki. Organizator Turnieju Piłkarskiego poczęstował wszystkich uczestników batonami i lizakami a najmłodszy uczestnik Jakub Bartoszcze otrzymał medal.

Podsumowując rywalizację dzieci  można zauważyć  że Turnieje Piłkarskie mimo zimna cieszą się dużym zapotrzebowaniem ale jak pogoda dopisze to jeszcze rywalizację na Orliku zobaczymy.

Wyniki:

Bronx  -  Olinek      2:1/3:5

Olinek  -  Murzyni  2:6/3:4

Bronx  -  Murzyni   5:1/6:2

Informacja, zdjęcia: Karola Pietrzak

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*