Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/zawodyNOW
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zawodyNOW

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian
Dzisiaj jest:11 grudnia 2017 roku  |  Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy
A+ A A-

MILA NIEPODLEGŁOŚCI

W Święto Niepodległości czołowi lekkoatleci kraju, zaproszeni olimpijczycy, biegacze z Kenii i innych państw spotykają się w Goleniowie na tradycyjnej Mili Niepodległości.  W bieżącym roku przy rekordowej frekwencji uczestników, ponad 4 000 zawodników od przedszkolaków do seniorów, znakomitą formą wykazali się zawodnicy Chrobrego Gryfice, którzy pięciokrotnie stawali na podium.

Dekorowanych było po sześciu najszybszych zawodników w każdym biegu. Na szczególne wyróżnienie zasługują: Julia Boguta - 3 miejsce w kat. klas 5-6 SP,  Jędraszek Natalia 17 m, Radziun Ola 24 m, Tomaszewska Oliwia 25 m, Kunikiewicz Patrycja 26 m,  Oliwier Malinowski - 4 miejsce,  Krzysztof Biereśniewicz - 6 miejsce, Konieczko Mateusz 14 m, Urbanowicz Jarosław 15 m, Stosio Filip 36 m, Chrześcijański Kacper 68 m, Kopeć Hubert 109 m, Wójcik Adam 110 m, w kategorii klas III-IV Martyna Konieczko - 5 miejsce, Maja Budziak 11 m, Ania Procyk 94 m. W bardzo silnie obsadzonym biegu Open na dystansie 1 mili (1609m) 9 miejsce zajął debiutujący w kategorii seniorów 19-letni Piotr Pietrak. Bieg wygrał Ukrainiec KUTYS Volodymyr, 5 był wielokrotny medalista Mistrzostw Polski - Bartosz Nowicki,   6 lokatę zajął v-ce Mistrz Europy, ósmy zawodnik Mistrzostw Świata z Pekinu - Krystian Zalewski. Ostatecznie Piotr zajął 3 miejsce w kategorii M16-29! Po biegu  drużyna Chrobrego uwieczniła się na zdjęciu w towarzystwie Halowej V-ce Mistrzyni Świata i Europy - Angeliki Cichockiej. Wszystkim uczestnikom  składamy duże gratulacje.