Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:22 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz
A+ A A-

C.B.Ś. WYGRYWA MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKARSKI

W czwartek 17 grudnia o godz. 16:00 na Orliku przy Gimnazjum nr 2 odbył się Otwarty Amatorski Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla chętnych, którzy chcą rywalizować z innymi drużynami. W tym dniu drużyny miały o co rywalizować, bo oprócz okazałego pucharu za I miejsce, wyróżniający się piłkarze turnieju otrzymali puchary, statuetki i medale, natomiast wszystkich uczestników poczęstowano batonami, cukierkami, sokami i lizakami. Organizatorem Turnieju Mikołajkowego dla naszych pociech był SIS „UŚMIECH" - Szkółka Piłkarska "DIEGO", Urząd Miasta i Gminy Gryfice, a przeprowadził je Wiesław Pietrzak, który

przywitał drużyny, omówił zasady i życzył wszystkim miłej zabawy. Mecze grano systemem każdy z każdym, po 15 minut z rewanżami, a turniej piłkarski stał na wysokim poziomie, bez kontuzji oraz w miłej atmosferze uczestnicy rozeszli się do domów. Do Mikołajkowego Turnieju Piłkarskiego zgłosiły się następujące drużyny: Fc Siano, Fc Gwint, Fc Berna i zwycięzcy Turnieju C.B.Ś, którzy pokazali innym dobrą, zgraną grę, zaangażowanie oraz dążenie do celu i to właśnie wystarczyło, aby zająć I miejsce. Drugie miejsce zajęła drużyna Fc Siano i była to duża niespodzianka, ponieważ swoją grą pokazali że można wygrać z innymi. Natomiast trzecie miejsce zajęli wielcy przegrani Fc Berna, którzy grali indywidualnie dlatego przegrywali. Ostatnie miejsce przypadło drużynie Fc Gwint, którzy minimalnie przegrywali mecze, ale mimo wszystko należą im się brawa, gdyż w drużynie mieli najmłodszych zawodników.
Fc Siano â€" Fc Gwint 1:0/2:1
C.B.Ś. - Fc Berna 0:1/2:0
Fc Siano - C.B.Ś. 0:2/1:1
Fc Gwint - Fc Berna 3:1/0:3
Fc Siano - Fc Berna 0:3/2:1
Fc Gwint - C.B.Ś. 2:3/1:2
Najlepsi zawodnicy otrzymali statuetki i medale za grę .
Najlepszy strzelec (z 6 golami) - Mateusz Konieczko
Najlepszy pomocnik - Krystian Bryl
Najlepszy obrońca - Przemysław Kwaśniewski
Najlepszy zawodnik - Jakub Kubiak
Najlepszy bramkarz - Szymon Sienkiewicz
Najwszechstronniejszy zawodnik €" Mieszko Podsiadłowski
Najlepszy technik - Olaf Sibora
Turnieje piłkarskie kształtują charaktery dzieci oraz uczą współpracy w grupie. Młodzież integruje się z rówieśnikami, a przede wszystkim bezpiecznie spędza czas, a jest to bardzo ważne w tych trudnych czasach, gdzie na każdym kroku czeka na nich niebezpieczeństwo.
Organizatorzy SIS ,,UŚMIECH" -€" Szkółka Piłkarska „Diego", Urząd Miasta i Gminy Gryfice oraz Gimnazjum nr 2 życzy wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*