Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin
A+ A A-

OSTATNIE MECZE MŁODZIKÓW

Młodzi piłkarze ze Szkółki Piłkarskiej "DIEGO” Gryfice bardzo dobrze radzą sobie w sezonie jesiennym w kategorii Młodzik, których organizatorem jest Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej Szczecin. Podopieczni Wiesława Pietrzaka w kolejnym meczu na stadionie Miejskim w Gryficach pokonali Falę Międzyzdroje 3:0.Następny mecz zagraliśmy w Trzygłowie z Blękitnymi, których pokonaliśmy zdecywowanie 4:0, a nasi młodzi adepci sztuki pilkarskiej pokazali kolegom z Trzygłowa, że muszą dużo ćwiczyć aby liczyć się w tej klasie rozrywkowej. Miło nam poiformować, że młodzicy Szkółki Diego po tych meczach wyszli na prowazenie w tabeli, a to dobry znak dla naszych zawodników.Naszych zawodników jeszcze czeka zakończenie sezonu Turniejem na Orliku i Turniej Mkołajkowy.

 

Zdjęcia, informacja: Karola Pietrzak

 

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*