Polish English French German Italian Russian
Dzisiaj jest:21 lipca 2017 roku  |  Imieniny obchodzą: Andrzej, Wiktor, Daniel
A+ A A-

FC KIRII WYGRYWA PIERWSZY TURNIEJ

Zwycięstwem Fc Kiri rozpoczął się kolejny sezon rozgrywek piłki nożnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest to piąty rok rywalizacji piłki nożnej na Orliku przy Gimnazjum nr 2, gdzie turnieje odbywają się co dwa tygodnie i już na stałe zagościły w harmonogramie rozgrywek w miesiącach od lutego do końca  roku, gdzie młodzież i dorośli w różnym wieku i o różnych umiejętnościach rywalizuję z innymi drużynami, aby spędzić popołudnia na sportowo, w miłej atmosferze.

W piątek 5 lutego br. o godz. 17.00, przy Gimnazjum nr 2, przy sztucznym oświetleniu odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla wszystkich chętnych, pragnących  rywalizacji z innymi drużynami.  Tym razem do turnieju zgłosiło się 5 drużyn: Fc Żabole, Dzieci Kukurydzy, Allstar Vanish, Kristone i zwycięzcy całego turnieju Fc Kirii. Organizator, a zarazem sędzia Wiesław Pietrzak przedstawił wszystkim zgromadzonym zasady i regulamin dzisiejszego turnieju. Mecze były rozgrywane każdy z każdym po 18 minut, a resztę przepisów zgodnie z regułami ZZPN. Turniej należał do udanych, drużyny po dwóch miesiącach przerwy pokazały wszystkim zgromadzonym ambicję, zaangażowanie i chęć zwycięstwa w każdym meczu. Drużyna Fc Kiri pokazała wszystkim zgromadzonym, że dzisiaj jest bezkonkurencyjna pokonując wszystkie drużyny, tak jak w poprzednim roku  i to oni wygrali medale ufundowane przez prezesa SIS „UŚMIECH”.