Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander
A+ A A-

DRUŻYNA KĄDZISZORY WYGRAŁA NA ORLIKU

W sobotę 6 lutego br. o godz. 11.00 na Orliku przy Gimnazjum Nr 2 w Gryficach po raz pierwszy w tym roku  odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla dzieci Ferie 2016. Do Turnieju zgłosiło się 3 drużyny: Kądziszory, Speedy Gązales i Fc Pralki, aby tym razem na powietrzu rywalizować z innymi drużynami. Pogoda jak na luty była dobra do rozegrania meczy piłkarskich, ponieważ nie padało i było ciepło, a młodzi piłkarze spragnieni rywalizacji pokazali wszystkim zgromadzonym pomysł na pokonanie przeciwnika. Organizatorem tego Turnieju była Szkółka Piłkarska „DIEGO” i Gimnazjum nr 2, a przeprowadził je  Wiesław Pietrzak, który przekazał zawodnikom reguły turnieju.Mecze grano każdy z każdym po 18 minut z rewanżami, a najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody.

Ponad 30 zawodników rywalizowało ze sobą aby miło na sportowo spędzić czas i wyłonić najlepiej grającą drużynę. Pierwsze miejsce i puchar  wygrała drużyna Kądziszory, która mimo przegrania pierwszego meczu w rewanżu rozniosła przeciwnika 5:0, za co od kibiców dostali ogromne brawa.Drugie miejsce zajęła drużyna Fc Pralki, którzy w pierwszy meczu pokonali faworytów ,ale w rewanżu dostali tęgie lanie.Ostatnie miejsce przypadło Speedy Gązales którym nic w tym dniu nie wychodziło.

Podsumowując ten amatorski turniej, który odbył się na dworze podczas ferii zimowych można stwierdzić jedno, że dzieci chętnie uczestniczą w zorganizowanych turniejach . Tym bardziej że na hali sportowej SP-4 odbyły się  już dwa turniej piłkarskie.

Statuetkę za najlepszego zawodnika otrzymał Jakub Bartoszcze. 

 

Wyniki: 

Speedy Gązales  -  Fc Pralki   0:3/2:7

Fc Pralki - Kądziszory            3:1/0:5

Kądziszory - Speedy Gązales  4:1/3:1

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

 

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*