Polish English French German Italian Russian
Dzisiaj jest:28 marca 2017 roku  |  Imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna
A+ A A-

KSR WYGRYWA W OSTATNIM TURNIEJU

Podczas tegorocznych ferii zimowych „Ferie 2016” Szkółka Piłkarska ”DIEGO” po raz kolejny zadbała o zagospodarowanie czasu wolnego dzieciom, organizując turnieje piłki nożnej na hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Gryficach. W ostatni czwartym turnieju na hali zwyciężyła drużyna KSR, która pokonała pewnie wszystkie drużyny otrzymując okazały puchar z rąk Wiesława Pietrzaka. Drugie miejsce niespodziewanie zajęli najmłodsi uczestnicy pokonując w rewanżu wysoko Śierściuchów Rudego 4:0, dzięki czemu zajęli drugie miejsce. Ostatnie  trzecie miejsce przypadło Śierściuchom Rudego, ale ich zawodnik Jakub Barczak otrzymał medal za strzelenie w jednym meczu 4 goli. Drużyny grały między sobą mecze i rewanże po 15minut. Organizator a zarazem Wiesław Pietrzak przywitał dzieci, omówił zasady i życzył samych z zwycięstw. Wyróżniający zawodnicy otrzymali puchary.