Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Danuta, Emilia, Jan
A+ A A-

PONOWNA WYGRANA FC KIRII

W piątek 12 lutego br. o godz. 17.00 przy sztucznym oświetleniu na Orliku  przy Gimnazjum nr 2 odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności z innymi drużynami.

Tym razem do turnieju w ostatni dzień FERII 2016 zgłosiły się następujące drużyny: Fc Kirii, Fc Kita i Janusze Biznesu. Organizator Wiesław Pietrzak przedstawił drużynom  zasady, mecze grano po 15minut z rewanżami a resztę przepisów zgodnie z wytycznymi PZPN. Zwycięska ekipa otrzymała puchar, a najlepszy zawodnik turnieju Tomasz Safkulicz otrzymał puchar. Turniej od samego początku do końca odbył się w miłej i kulturalnej atmosferze, a zawodnicy bez kontuzji udali się do domów.

W tym dniu najlepiej zaprezentowała się drużyna Fc Kirii, która wygrała wszystkie mecze, pokazując że parę lat grania na Orliku przyniosło efekty. Drugie miejsce przypadło Januszom Biznesu którzy pokazali się z dobrej strony, ale w decydujących momentach nie trafiali stu procentowych okazji. Trzecie miejsce zajęła ekipa Fc Kita, która mimo najmłodszego składu w ostatnim meczu pokazała duże zaangażowanie i minimalnie przegrała z Fc Kirii.

Był to 6  turniej piłkarski  zorganizowany w czasie Ferii zimowych.  Turnieje pokazały jak wielkie jest zapotrzebowanie na takie imprezy dla naszych dzieci, młodzieży które z wielkim entuzjazmem przystąpiły do rywalizacji.

Wyniki:

Fc Kita  -  Janusze Biznesu   0:4/1:5

Janusze Biznesu  -  Fc Kirii    0:1/0:2

 Fc Kita  -   Fc Kirii     1:2/1:2

 

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

 

 

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*