Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/plasna6
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/plasna6


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:26 maja 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna
A+ A A-

PLAS NA "6"

Dobiegły końca tegoroczne rozgrywki ligi młodziczek. Nasze debiutantki walczyły w finale „B” o miejsca 5-8 tegorocznej edycji ligi. W finale”B”, rozegranym w hali „Gryf Arena” w Gryficach wystartowały drużyny:  GTS „Plas” Gryfice, UKS „Osiemnastka” Szczecin, UKS „Bukowe” Szczecin i PSPS „Chemik” Police.

Nasze zawodniczki, osłabione nieobecnością „czwórki”, która startowała w Ogólnopolskim turnieju w Szlichtyngowej, nawiązały wspaniała walkę z przyjezdnymi drużynami. Pokonały gładko 2:0 drużyny PSPS „Chemik” Police i UKS „Bukowe” Szczecin. Mecz o 5 miejsce w województwie przypominał horror. Pierwszego seta wygrały nasze dziewczęta, drugi set to dominacja „osiemnastki”. Na początku trzeciego seta nasze dziewczęta pogubiły się. Na tablicy pojawił się wynik 11:3 dla szczecinianek. Kolejne przerwy dla drużyny brane przez trenera Melnika spowodowały, że szczecinianki przecierały oczy ze zdumienia. Kilka wspaniałych ataków Kingi Marzec spowodowało, że „Plas” wyszedł na prowadzenie 14:12. Dwie piłki meczowe niestety nie zostały wykorzystane przez naszą drużynę. Końcowy wynik seta 17:15 dla szczecinianek. Debiut ligowy „Plas” Gryfice zakończył na 6 miejscu w województwie. Gratulujemy i liczymy na „pudło” w przyszłorocznym sezonie.

Drużyna ostatni ligowy turniej rozegrała w składzie: Kinga Marzec(c), Nikola Szczepankiewicz, Klaudia Szmyt, Katarzyna Dybińska, Wiktoria Kadrzyńska, Nastazja Szpyra i Weronika Hałuszczak.

{gallery}plasna6{/gallery}

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*