Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:26 maja 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna
A+ A A-

DARMOWE 3 PUNKTY REWELACJĄ

W piątek 4 marca br. o godz. 17.00 przy sztucznym oświetleniu na Orliku  przy Gimnazjum nr 2 odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla wszystkich, którzy pragną spędzić na sportowo piątkowe popołudnie rywalizując z innymi drużynami. Tym razem do turnieju zgłosiły się następujące drużyny: Fc Kirii, Naczepa Gryfice, Błękitni Trzygłów i rewelacja turnieju Darmowe 3 punkty. Organizator Wiesław Pietrzak przedstawił drużynom  zasady i reguły a zawodnicy zagrali spokojnie, bez złośliwych fauli, dobrze bawiąc się w całym turnieju.

Mecze piłkarskie zagrano po 18 minut a zwycięska ekipa wygrała medale ufundowane przez SIS UŚMIECH - SZKÓŁKA PIŁKARSKA "DIEGO" .W bezpośrednim pojedynku o pierwsze miejsce rewelacja turnieju Darmowe 3 punkty pokonała Błękitnych Trzygłów 3:1 pokazując zgranie, zaangażowanie i skuteczność. Trzecie miejsce tym razem zajęła drużyna Fc Kirii minimalnie przegrywając mecze. Czwarte miejsce przypadło najmłodszej drużynie Naczepa Gryfice która w tym dniu oprócz ambicji nic nie pokazała.
                  
Podsumowując ten turniej piłkarski na orliku można stwierdzić, że młodzież rywalizując bardzo dobrze bawi się spędzając popołudnia na sportowo. Ten turniej przejdzie do historii ponieważ drużyna Darmowe 3 punkty grając już parę lat przegrywała turnieje, zmieniała nazwę a w tym turnieju wróciła do starej nazwy i wygrali  pierwszy raz. Następny turniej piłkarski 18 marca serdecznie zapraszamy.

Wyniki:

Fc Kirii    - Darmowe 3 punkty              1:1

Naczepa Gryfice  -  Błękitni Trzygłów    0:3

Fc Kirii  -  Błękitni Trzygłów                  1:2

Darmowe 3 punkty - Naczepa Gryfice    4:0

Błękitni Trzygłów -  Darmowe 3 punkty 1:3

Fc Kirii    -  Naczepa Gryfice                 5:3

 

   

 

                                                                                                                               

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak 

 © 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*