Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin
A+ A A-

PRZEGRANY SPARING

Młodzi piłkarze ze Szkółki Piłkarskiej „DIEGO” Gryfice przygotowują się intensywnie do ligowego rozpoczęcia sezonu wiosennego, uczestnicząc w turniejach. Na  mecz pojechaliśmy do Płotów aby rozegrać mecz kontrolny z Polonią na  boisku ze sztuczną nawierzchnią. Mimo przewagi fizycznej zawodników z Płotów nad nami pierwsza połowę zagraliśmy bardzo dobrze.

Diegowcy w pierwszych minutach meczu bali się dużych zawodników z Płotów, bo w starciu z nimi odbijali się od nich jak piłeczki. Gospodarze szybko strzelili gola i dominowali przez pierwsze 15 minut, bo co chwilę zagrażali bramce Diegowców. Po reprymendach trenera Wiesława Pietrzaka młodzi adepci uwierzyli w siebie, wzrost jest ważny, ale nie najważniejszy i zaczęli grać odważnie strzelając gola, autorstwa Witka Groenwalda. Młodzi zawodnicy co chwilę zagrażali bramce Polonii. Drugą bramkę  strzelili z ponad 20 metrów Mieszko Podsiadłowski. Trzecia bramka padła po akcji całego zespołu a strzelił ją niezawodny Damian Jaśnikowski. Konrad Szram jeszcze w pierwszej połowie powinien strzelić gole bo sam na sam z bramkarzem gospodarzy znalazł się 3 razy ,ale nie strzelił. Na przerwę zawodnicy Szkółki Piłkarskiej „DIEGO” schodzili wygrywając tylko 3:1 po bardzo dobrzej grze.

Druga połowa to dominacja Polonii Płoty i strzelenie nam 4 goli pod koniec meczu. Ostatecznie przegraliśmy ten mecz 5:3 po kapitalnej pierwszej połowie a w drugiej mimo okazji w pierwszych minutach, z minuty na minutę opadaliśmy z sił.

 

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*