Polish English French German Italian Russian
Dzisiaj jest:25 kwietnia 2017 roku  |  Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl
A+ A A-

DARMOWE 3 PUNKTY PONOWNIE WYGRYWAJĄ

W piątek 18 marca br. o godz. 17.00 przy sztucznym oświetleniu na Orliku przy Gimnazjum nr 2 odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności z innymi drużynami. Tym razem do turnieju zgłosiły się następujące drużyny: Fc Kirii, Membrana, Fc Żabole i rewelacja w ostatnich tygodniach Darmowe 3 punkty. Organizator Wiesław Pietrzak przedstawił drużynom zasady, mecze grano po 18 minut a finał zagrano po 20 minut a resztę przepisów zgodnie z wytycznymi PZPN. Zwycięska ekipa otrzymała medale. Turniej od samego początku do końca odbył się w miłej i kulturalnej atmosferze, a zawodnicy bez kontuzji w dobrych humorach udali się do domów.

W tym dniu po raz drugi  najlepiej zaprezentowała się drużyna Darmowe 3 punkty, która wygrywała meczy by w wielkim finale zremisować 2:2 i lepszym bilansem bramkowym wygrać cały turniej piłkarski.. Drugie miejsce przypadło Fc Kirii, którzy pokazali się z dobrej strony ale w decydującym meczu tylko zremisowali. Trzecie miejsce zajęła ekipa Membrana, która w bezpośrednim pojedynku pokonała 2:1 najmłodszą drużynę Fc Żabole.

Organizator Wiesław Pietrzak zaprasza wszystkie dzieci na Wielkanocny Turniej Piłkarski który odbędzie się w piątek 25 marca o godz.17.00 serdecznie zapraszamy.