Polish English French German Italian Russian
Dzisiaj jest:11 grudnia 2017 roku  |  Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy
A+ A A-

WIELKANOCNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

W piątek 25 marca o godz. 17.00 na Orliku przy Gimnazjum nr 2 odbył się Wielkanocny Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla dzieci.W tym dniu dzieci miały o co rywalizować, bo drużyny które zajęły I, II i III otrzymały puchary, wyróżniający piłkarze statuetki, a wszystkie dzieci zostały poczęstowane słodyczami i napojami.

Organizatorem turnieju piłkarskiego dla dzieci  był SIS „UŚMIECH”- Szkółka Piłkarska "DIEGO" i Gimnazjum nr 2 a  przeprowadził je  Wiesław Pietrzak, który przywitał drużyny, omówił zasady i życzył wszystkim powodzenia. Do turnieju zgłosiły się następujące drużyny: Fc Kita, Fc Spidi, Fc Oskary i Fc Gilusy. W tym dniu drużyny grały po 18 minut a ostatnie mecze grano przy sztucznym oświetleniu. Najlepszą drużyną okazały się dzieci zamieszkałe przy Szkole Podstawowej nr 4 Fc Gilusy, którzy dopiero w ostatnim meczu zapewnili sobie  pierwsze miejsce, chociaż po 10 minutach przegrywali 2:0 ale ostatecznie wygrali 4:2. Drugie miejsce niespodziewanie zajęła drużyna Fc Kita najstarsza drużyna, która powinna ten turniej wygrać, ale pierwszy mecz wysoko przegrali. Trzecie miejsce zajęła drużyna Fc Oskary którzy jako jedyni pokonali Fc Gilusów, ale pózniej  pogubili punkty. Ostatnie miejsce zajęli Fc Spidi, którzy dopiero w ostatnim meczu zagrali fajny dla oka futbol za co dostali brawa od kibiców. Podsumowując ten Wielkanocny Amatorski Turniej Piłki Nożnej można stwierdzić ,że dzieci chętnie uczestniczą w zorganizowanych turniejach.