Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:26 września 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian
A+ A A-

BŁĘKITNI WYGRYWAJĄ

W piątek 6 maja br. o godz, 18.00 przy Gimnazjum nr 2 odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla wszystkich chętnych pragnących rywalizacji z innymi drużynami mieszkającymi w Gminie Gryfice, gdzie młodzież w różnym wieku i różnych umiejętnościach rywalizuje z innymi drużynami. Tym razem do turnieju  zgłosiło się 6 drużyny: Fc Kiri, Łak SQad, Anonimowi, Neymary, Dream Team i Błękitni.

Organizator Wiesław Pietrzak za I miejsce ufundował medale i można stwierdzić, że był to ciekawy i interesujący turniej, który obfitował niespodziankami. Najważniejsze, że turniej piłkarski zakończył się bez groźnych kontuzji, chociaż niektórym zawodnikom nerwy puszczały i dochodziło do przepychanek. Mecze były rozgrywane każdy z każdym po 12 minut, a resztę przepisów zgodnie z regulaminem PZPN. Najlepszą drużyną okazali  się Błękitni, którzy pokonując 5 drużyn udowodnili, że są mocni bo wytrzymali ciśnienie faworyta. W meczu o II miejsce drużyna Łak SQad zremisowała z Fc Kirii 2:2 , ale to starczyło tylko do zajęcia III miejsca. O czwarte miejsce  3 drużyny rywalizowały ze sobą i trzeba stwierdzić ,że nie brakowało im zaangażowania, ambicji i często przekraczali przepisy. Ostatecznie drużyny zajęły następujące miejsca  4 -  Anonimowi, 5 -  Dream Team i ostatnie Neymary.

 

Wyniki:

Łak SQad - Anonimowi   2:0

Neymary - Błękitni  0:3

Dream Team - Fc Kirii  0:7

Łak SQad - Neymary  0:7

Anonimowi - Dream Team   1:1

Błękitni - Fc Kirii  2:0

Łak SQad - Dream Team  4:0

Neymary - Dream Team  0:4

Błękitni  -  Łak SQad  3:1

 Fc Kirii  -  Anonimowi   6:0

Łak SQad - Fc Kirii   2:2

Neymary -Anonimowi  1:1

 Błękitni - Dream Team  3:0

Neymary - Fc Kirii  1:4

 Błękitni  -  Anonimowi   3:0

 

Informacja, zdjęcia: Karola Pietrzak

 

 

 

 

*

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – informuje się, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Gryfice z siedzibą Plac Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice, 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@urzad.gryfice.eu 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz na podstawie Art. 9 ust.2 lit. g RODO 4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną. 6. Istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania. 7. Istnieje prawo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 8. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa jest obligatoryjne. Wiecej informacji w naszej polityce prywatnosci privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk