Polish English French German Italian Russian
Dzisiaj jest:19 sierpnia 2017 roku  |  Imieniny obchodzą: Konstancja, Emilia, Julian
A+ A A-

KRÓLOWIE ZACHODNIOPOMORSKIEJ MINI SIATKÓWKI TRENUJĄ W GRYFICACH

W czwartek, 19 maja w hali Gryf Arena w Gryficach odbył się Finał V Edycji Zachodniopomorskiej Mini Volley Cup z cyklu Kinder+Sport w kategorii czwórek dziewcząt. W zawodach zorganizowanych przez GTS „Plas” Gryfice uczestniczyło dziesięć najlepszych w naszym województwie drużyn, które przez kilka miesięcy walczyły o prawo gry w tym Turnieju.

W zmaganiach uczestniczyły dziewczęta ze Szczecina, Koszalina, Kołobrzegu, Czaplinka, Darłowa oraz gospodynie Turnieju – dwie dżyny GTS „Plas” Gryfice. Po sześciogodzinnych zmaganiach koronę zachodniopomorskiej minisiatkówki wywalczyły dziewczęta z ekipy GTS „Plas” Gryfice/Goleniów, które wygrały wszystkie swoje pojedynki. Ten tytuł kwalifikuje gryficzanki do gry w finale Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 7-10 lipca w Częstochowie. Druga drużyna GTS „Plas” zajęła w tym Turnieju 10 miejsce. Gratulujemy zawodniczkom i trenerom.

• Najlepsza Rozgrywająca – Kinga Raburska  „Orliki” SP Nr 74 Szczecin

Nagrody zawodniczkom wręczali panowie: Zdzisław Gogol - wiceprezesowi ZZPS ds. szkoleniowych oraz Jan Stanucha - z-ca przewodniczącego wydziału szkolenia ZZPS.

Organizator serdecznie dziękuje: Panu Arturowi Łąckiemu – Radnemu Sejmiku Zachodniopomorskiego, Firmie „Hantra” Wojciech Gdela oraz Piekarni Pana Stefana Liszewskiego z Płotów, którzy wsparli organizatorów finału.