Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander
A+ A A-

POLSKA WYGRYWA EURO

W piątek 3 czerwca o godz. 18.00 na Orliku przy Gimnazjum nr 2 w Gryficach  odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla wszystkich chętnych  pragnących rywalizacji z innymi drużynami. Do turnieju zgłosiło się 5 drużyny z gryfickich osiedli, wcielając się w państwa uczestniczące  w mistrzostwach Europy.

Do turnieju zgłosiły się następujące drużyny: Niemcy, Irlandia, Belgia, Włochy i rewelacja mistrzostw Polska, która już w pierwszym meczu ku uciesze wszystkich zgromadzonych pokonała Niemców 2:0. Turniej  odbył się  w milej i kulturalnej atmosferze, obyło się bez groźnych kontuzji, a drużyny dopingowały się nawzajem. Organizatorem turnieju była Szkółka Piłkarska „DIEGO” i Gimnazjum a przeprowadził je sprawnie Wiesław Pietrzak. Drużyny grały między sobą każdy z każdym po 15 minut a resztę przepisów zgodnie z regulaminem PZPN. Wygrała drużyna najlepiej zorganizowana Polska, która składała się z sędziów piłkarskich i trzeba przyznać że sędziowie zawiesili wysoko poprzeczkę na tym turnieju piłkarskim. Drugie miejsce zajęli wielcy faworyci turnieju Niemcy, którzy pokazali duże zaangażowanie, ale zabrakło im skuteczności pod bramką przeciwnika. Trzecie miejsce przypadło ekipie Irlandii, którzy pokazali w turnieju nieustępliwości i dążenie do obranego celu. Kolejne czwarte miejsce przypadło Włochom którzy mimo ambicji nic innego w tym dniu nie pokazali. Ostatnie piąte miejsce zajęła najmłodsza drużyna Belgii którzy mimo młodego wieku ,już pokazali niezłe umiejętności.

W czasie trwania turnieju piłkarskiego zawodnicy uczestniczący w rozgrywkach jedli pyszną kaszankę  i kiełbaski z grilla przygotowane przez miłe dziewczyny.

WYNIKI:

Polska - Niemcy  2:0

Belgia - Włochy   0:2

Polska -Irlandia  3:0

Niemcy-€“ Włochy  5:1

Belgia- Irlandia  1:3

Irlandia-€“ Niemcy  2:3

Polska -Belgia      2:0

Irlandia-€“ Włochy 3:2

Niemcy -€“ Belgia   3:1

Polska - Włochy   3:1

 

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*