Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/siatkarki_SP_3
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/siatkarki_SP_3


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:19 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna
A+ A A-

I AMATORSKI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET O PUCHAR BURMISTRZA GRYFIC

Wielkie emocje, zacięta walka do ostatniego punktu, a przede wszystkim dobra zabawa. Tak można podsumować I Amatorski Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Burmistrza Gryfic, który został rozegrany 25 maja br. na hali SP Nr 3.

Do boju naprzeciw siebie w turnieju stanęły drużyny z Golczewa, Reska, Gościna, Rymania oraz Gryfic gospodarze imprezy, które zagrały w składzie: Anna Żółtaszek, Agnieszka Seweryn, Ewa Pierzchała, Edyta Kielar, Anna Wydmuch, Aneta Ciach oraz Regina Kapela.

 Turniej rozegrany był na dobrym wyrównanym poziomie, każdy miał równe szanse na zwycięstwo. Mecze rozgrywane były w systemie „każdy z każdym” po dwa sety do 21 punktów, a o końcowej kolejności zadecydował bilans wygranych meczów.

Najlepszą drużyną okazały się zawodniczki z Golczewa, które wygrały wszystkie swoje mecze. Tuż za nimi uplasowały się zawodniczki z Gościna. Trzecie miejsce przypadło zawodniczkom z Reska. Zaś czwarte przypadło zawodniczkom z Rymania oraz Gospodarzom z Gryfic.

 Końcowa klasyfikacja turnieju:

I miejsce Golczewo

II miejsce „Pawlaczki” Gościno

III miejsce Resko

IV Rymań

IV „LEJDIS” Gryfice

 Tuż po zakończeniu turnieju zostały wręczone pamiątkowe puchary i dyplomy oraz drobne upominki dla wszystkich drużyn.

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Gryfic za ufundowanie obiadów dla wszystkich zawodniczek biorących udział w turnieju oraz Pani Dyrektor SP 3 Agnieszce Mackojć za bezpłatne udostępnienie hali.

Słowa podziękowania za życzliwość i pomoc finansową kierujemy również na ręce Pana A. Radeckiego-Dyrektora ZGK, Mec. A. Drączaka, L. Kubackiego – „Skup i Sprzedaż Złomu”, A. Grządzieli – U.Z. „Gryf”, A. Zawiślańskiej „Usługi Kosmetyczne”, Cukiernia „Joanna” Wigurscy, Bagińscy SPA Pobierowo, EKO Plon.

 

Informacja: Anna Żółtaszek

 

{gallery}siatkarki_SP_3{/gallery}

 

 

 

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*