Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:17 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Albert, Laura, Adolf
A+ A A-

KOLEJNY UDANY TURNIEJ ZAWODNIKÓW SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ "DIEGO" GRYFICE

Bardzo dobrze spisali się podopieczni Wiesława Pietrzaka w kolejnym turnieju piłki nożnej, który odbył  się 9 czerwca br. na Orliku w Golczewie. Tym razem Diegowcy zostali zaproszeni przez klub Iskrę Golczewo, aby sprawdzić swoje umiejętności w powiecie kamieńskim . W turnieju wystąpiły  dwa zespoły Iskry Golczewo, Korona Stuchowo, Fala Międzyzdroje, Gryf Kamień Pomorski i Szkółka Piłkarska „Diego”.

Wszystkie mecze rozgrywane były  w sportowej  atmosferze, a młodzi zawodnicy z powiatu kamieńskiego pokazali wysokie umiejętności piłkarskie. Gospodarze turnieju  poczęstowali dzieci napojami i słodyczami a rodzice  głośno dopingowali swoje pociechy.  Młodzi adepci sztuki piłkarskiej  z Gryfic  pojechali na  turniej  w  najmłodszym roczniku, czyli  8-9 letnie dzieci, które pierwszy raz  brały udział w tak poważnej rywalizacji. Już pierwszy mecz dostarczył licznie zgromadzonej widowni emocje, ponieważ Diegowcy zagrali z Gryfem Kamień Pomorski pokonując ich 3:1 po 2- bramkach Krzysztofa Hojczyka i Szymona Wysockiego. Ten mecz pokazał,że chłopcy tworzą dobrze rozumiejącą drużynę, pokazując fajne akcje za co dostali brawa od kibiców. W drugim meczu wygrali z I drużyną Iskry Golczewo 2:0 po bramkach Oskara Michalonka i Damiana Jaśnikowskiego. Następny mecz to wygrana z Falą Międzyzdroje 4:0 po bramkach Hojczyka , Michalonka , Jaśnikowskiego i Malka. Czwarty mecz nasi chłopcy zagrali z II drużyną gospodarzy wygrywają 5::0 po golach 2 Michalonka, 2 Jaśnikowskiego, i Szrama .Ostatni mecz zagrali z Koroną Słuchowo pokonując ich 2:0 po golach Jaśnikowskiego. W  turnieju zagrało  10 zawodników  Szkółki  Piłkarskiej ;Diego”  a byli wśród nich debiutanci którzy pokazali się z dobrej strony. Ostatecznie wygrywając wszystkie mecze zajęli I miejsce.

Skład drużyny: Jakub Pietrzak, Oskar Michalonek, Damian Jaśnikowski, Krzysztof Hojczyk, Szymon Wysocki, Jakub Szram, Szymon Koziorowski, Witold Greonwald,, Mikołaj Jartym, Hubert Malko.

Opiekunowie: Wiesław Pietrzak, Przemysław Jartym.

Informacja: Karola Pietrzak

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*