Polish English French German Italian Russian
Dzisiaj jest:11 grudnia 2017 roku  |  Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy
A+ A A-

PUCHAR BURMISTRZA W RĘKACH OLDBOJA ORŁA

W piątek 28 czerwca 2013 r. na Orliku przy Gimnazjum Nr 2 w Gryficach odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla wszystkich chętnych, którzy chcą spędzić popołudnie na sportowo, rywalizując z innymi drużynami. Mimo zakończenia roku szkolnego na Turniej przybyło 5 drużyn udowadniając, że fajnie jest spędzać czas kopiąc piłkę i spotykać się z kolegami.

Do rywalizacji sportowej przystąpiły następujące drużyny: Oldboj- Orzeł , Fc Rewal, Fc Kirii, Niezniszczalni i Darmowe 3 punkty. Organizator Wiesław Pietrzak przekazał zawodnikom zasady gry:  mecze będą trwać po 12 minut, a drużyny będą grać każdy z każdym, a w finale, który będzie trwał 2x10 minut  spotkają się drużyny z najlepszym bilansem.

Wszystkie drużyny grały fajny dla oka futbol jak na amatorów przystało, a niektóre akcje  były przemyślane i zagrane na wysokim poziomie, co zostało docenione przez przeciwników i nagrodzone gromkimi brawami. W meczu o pierwsze miejsce spotkały się zespoły, które zebrały najwięcej punktów Fc Rewal i Oldboj – Orzeł  a mecz zakończył się sprawiedliwym wynikiem  1:1, bez krzywdy dla grających drużyn. Zgodnie z regulaminem aby wyłonić zwycięzcę sędzia Wiesław Pietrzak zarządził rzuty karne, które lepiej wykonywali piłkarze Oldboj-Orzeł i to oni cieszyli się z I miejsca i okazałego pucharu ufundowanego przez Burmistrza Gryfic.

Niezniszczalni  -  Oldboj –Orzeł             1:1

Organizator zaprasza wszystkie dzieci ze szkół podstawowych na Turniej piłki nożnej, który odbędzie się w piątek 5 lipca br. o godz. 12.00 przy Gimnazjum Nr 2 w Gryficach. Dla drużyn które zajmą czołowe miejsca medale i puchary.