Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/gryfice/public_html/gryfice.eu/images/wakacje2013
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wakacje2013


Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:21 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Anzelm, Bartosz, Feliks
A+ A A-

WAKACJE 2013

W piątek 16 sierpnia br. o godz. 17.00 przy Gimnazjum Nr 2 odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej „WAKACJE 2013”, dla wszystkich chętnych pragnących spróbować rywalizacji z innymi drużynami zamieszkującymi gminę Gryfice.

Turnieje Piłki Nożnej odbywają się co dwa tygodnie i już na stałe zagościły przy Gimnazjum Nr 2, gdzie młodzież w różnym wieku i o różnych umiejętnościach rywalizuje z innymi drużynami, aby spędzić popołudnia na sportowo i w miłej atmosferze rozgrywać mecze. Tym razem do Turnieju zgłosiły się 4 drużyny: Darmowe 3 punkty, Fc Kiri, Grzybki i Fc Rewal, a organizator Wiesław Pietrzak za I miejsce ufundował puchar.

Był to ciekawy i interesujący Turniej, który obfitował niespodziankami od samego początku, a dopiero rzuty karne rozstrzygnęły kto zostanie zwycięzcą. Mecze były rozgrywane każdy z każdym po 20 minut, a pozostałe przepisy były zgodne z regułami PZPN. Poziom tego turnieju był tak wyrównany, że trzy drużyny w ostatecznym rozrachunku miały po 6 punktów i dopiero rzuty karne wyłoniły zwycięzce, czyli Fc Rewal.

FC Kiri - Grzybki  1:3

Darmowe 3 punkty -€“ Fc Rewal  1:3

Fc Kiri -  Fc Rewal  4:3

Darmowe 3 punkty - Grzybki  1:4

Fc Kiri - Darmowe 3 punkty  3:1

Grzybki - Fc Rewal  3:5

 

Info, foto: Karolina Pietrzak

{gallery}wakacje2013{/gallery}

                                                                                             

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*