Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander
A+ A A-

II MIEJSCE DIEGOWCÓW W NIECHORZU

Na drugi turniej sezonu nasze „Orliki 2003” pojechali na turniej do Niechorza, aby rozegrać na obiekcie Wybrzeża Rewalskiego Rewal mecze piłki nożnej w kategorii: Orlik starszy. Diegowcy do Niechorza udali się jako liderzy swojej grupy, a przeciwnicy pokazali młodym zawodnikom, że ciężko będzie im wygrać tę ligę.

Już pierwszy mecz z Regą Trzebiatów pokazał że w tym dniu zawodnicy Szkółki Piłkarskiej „Diego” muszą ciężko wybiegać cały mecz, aby uzyskać korzystny wynik, ale po golach Oskara Michalonka i Damiana Janikowskiego wygrali 2:1. W drugim meczu
z Polonią Płoty wygraliśmy 5:1 po golach  2 - Oskara Michalonka, 2 – Damiana Jaśnikowskiego i Witka Groenwalda. W trzecim meczu przegraliśmy z gospodarzami Wybrzeżem Rewalskim Rewal 2:0 i należy szczerze przyznać, że drużyna Szkółki Piłkarskiej” Diego” słabo grała. Dopiero w ostatnim meczu pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę pokonując Gryf Kamień Pomorskim aż 9:1(7:0) grając pierwszą połowę koncertowo strzelając 7 goli autorstwa 5- Damiana Janikowskiego, 2- Mieszka Podsiadłowskiego, Krzysztofa Hojczyka i Oskara Michalonka.

III Turniej  w kategorii Orlik 2003 odbędzie się w piątek 27 września na Orliku przy Gimnazjum nr 2 w Gryficach.

WYNIKI

Szkółka Piłkarska „Diego” - Wybrzeże  Rewalskie  Rewal 0:2 (1:0)

Polonia Płoty - Szkółka Piłkarska "Diego" 1:5 (0:3)

Szkółka Piłkarska „Diego" - Rega Trzebiatów  2:1 (0:0)

Szkółka Piłkarska „Diego" - Gryf Kamień Pomorski 9:1 (7:0)

Info, foto: Karolina Pietrzak

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*