Polish English French German Italian Russian
Dzisiaj jest:25 czerwca 2017 roku  |  Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm
A+ A A-

LEKKOATLECI CHROBREGO WYGRYWAJĄ!

Już po raz XVII w Płotach rozegrano międzynarodowe biegi uliczne o ,,Sztachetkę”. W biegach młodzieżowych udział wzięła reprezentacja Klubu Sportowego Chrobry Gryfice, która spisała się dzielnie zajmując czołowe miejsca.

W kategorii szkół podstawowych wśród chłopców klas V-VI na pierwszym miejscu uplasował się Krystian Wałęga, piątoklasista ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Gryficach, który na dystansie 1 km doskonałym finiszem pokonał starszych kolegów. W kategorii juniorów bezkonkurencyjny okazał się Piotr Pietrak z Liceum Ogólnokształcącego w Gryficach, który zwyciężył w znakomitej formie kończąc bieg, na III miejscu do mety dobiegł Damian Kraus z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Gryficach . W biegu juniorów dekorowany był również Konrad Oblizajek zajmując IV miejsce. W kategorii juniorów młodszych II miejsce zajął  Michał Frączyk z Gimnazjum nr 2 w Gryficach. W biegu głównym na 10 km wystartowało dwóch zawodników Chrobrego: Grzegorz Wodnicki, który pokonał dystans w czasie 43,58 min., zajmując  IV miejsce w kategorii do 19 lat i Robert Korzeniewski, który przebiegł 10 km w czasie 44,12 min. W bieżącej edycji biegu wystartowała rekordowa liczba uczestników, bieg ukończyło 241 zawodników.