Dzisiaj jest:24 kwietnia 2017 roku  |  Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander
A+ A A-

DIEGO POKONAŁO SPARTĘ

W  czwartek  17 października 2013 r. na stadionie miejskim w Gryficach rozegrano czwartą kolejkę  w  LOKALNEJ LIDZE MŁODZIKÓW, których organizatorem jest ZZPN Szczecin.

Mecz rozegrano na połowie pełnowymiarowego boiska 2 x 30 minut. Piłkarze z Szkółki Piłkarskiej „Diego” trenowani przez Wiesława Pietrzaka pokonali kolegów z Sparty 3:1(1:1), a bramki strzelali Damian Jaśnikowski, Jakub Kubiak i Igor Kozera. Mecz rozegrano przy padającym deszczu, co utrudniało drużynom składne akcje. Pierwszą bramkę już w pierwszej minucie strzelił zawodnik Sparty po błędzie obrońcy i od tego momentu dwie drużyny walczyły na boisku o każdy metr, a bramkarz Sparty bronił strzały młodych adeptów Szkółki. Pod koniec pierwszej połowy Damian Jaśnikowski strzelił wyrównującą bramkę.

Druga połowa zaczęła się od ataków Diegowców którzy nie mieli nic do stracenia, zaatakował cały zespół, ale zawodnicy Sparty dzielnie bronili się od czasu do czasu wyprowadzając kontry. Ataki Szkółki Piłkarskiej „DIEGO" utrudniał silnie padający deszcz, ale mimo tego chłopcy strzelili dwie bramki i są liderami w tej klasie rozrywkowej.

Info, foto: Karola Pietrzak