Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:22 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Kaja, Leon, Łukasz
A+ A A-

DIEGO MISTRZEM JESIENI W ROCZNIKU 2004

W poniedziałek 14 października 2013 r. o godz. 18.00  na Orliku przy Gimnazjum Nr 2 w Gryficach przy sztucznym oświetleniu rozegrano ostatnią edycję turniejów piłki nożnej rocznika 2004 i młodszych. Do Gryfic przyjechały Gryf Kamień Pomorski, Fala Międzyzdroje a gospodarze wystawili dwie drużyny Diego I i Diego II. Z dobrej strony pokazali się młodzi adepci Szkółki Piłkarskiej „DIEGO” - podopieczni Wiesława Pietrzaka - zajmując I i II miejsce pokonując wysoko przyjezdne drużyny.

W pierwszym meczu przy dopingu rodziców Diego I w imponującym stylu pokonało rówieśników z Międzyzdroje 10:0, natomiast druga drużyna zremisowała z Gryfem Kamień Pomorski 1:1. W następnym meczu nasi chłopcy Diego I pokonali Gryf Kamien Pomorski 5:2 a Diego II zremisowało 1:1 z Falą Międzyzdroje. W ostatnim bratobójczym meczu i wielkim zaangażowaniu drużyn, przy dopingu rodzin sensacyjnie Diego II pokonało 1:0 Diego I i rzutem na taśmę zajęło II miejsce. Pierwsze miejsce od pierwszej do ostatniej edycji zajęli chłopcy z Gryfic Diego I, a to bardzo cieszy dzieci i dorosłych, bo treningi są ważne, ale dla dzieci najważniejsza jest rywalizacja z innymi drużynami.

Wszystkie drużyny zostały poczęstowane kiełbaskami, nie zabrakło też napojów oraz słodkości dla małych piłkarzy. Na zakończenie turnieju piłki nożnej Wiesław Pietrzak wręczył medale wszystkim zawodnikom Szkółki „DIEGO" za godne reprezentowanie Diegowców podczas turniejów. Był to ostatni turniej na Orliku rocznika 2004. Natomiast dzieci teraz będą ćwiczyć na hali sportowej pod okiem Michała Ardanowskiego i Wiesława Pietrzaka.

Turnieje i mecze odbywają się dzięki dotacji z Urzędu Gminy Gryfice i pomocy Wojciecha Przęczka z firmy Profil, państwa Wigurskich, rodziców i Stowarzyszeniu Inicjatyw Społecznych „UŚMIECH”, za które serdecznie dziękujemy.

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*