Polish English French German Italian Russian
Dzisiaj jest:28 marca 2017 roku  |  Imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna
A+ A A-

SZKÓŁKA PIŁKARSKA "DIEGO" LIDEREM W LOKALNEJ LIDZE MŁODZIKÓW

W  sobotę  9  pażdziernika  na Stadionie Miejskim w Płotach rozegrano trzecią kolejkę w LOKALNEJ LIDZE MŁODZIKÓW, a przeciwnikiem był gospodarz Polonia Płoty. Mecz rozegrano na połowie pełnowymiarowego boiska ze sztuczna nawierzchnią 2 x 30 minut a drużyny pokazały ze przez te parę lat grania na Orlikach potrafią grać w piłkę.

W trzeciej kolejce Szkółka Piłkarskiej „Diego” wygrała z Polonia Płoty 4:1(2:1), po bramkach Kamila Kowalczyka, Jakuba Kubiaka, Damiana Jaśnikowskiego i Norberta Lanczaka. Piłkarze Szkółki Piłkarskiej „Diego” trenowani przez Wiesława Pietrzaka rozegrali słaby mecz ponieważ grali nerwowo a każdy z zawodników grał pod siebie zapominając, że w piłce nożnej liczy się kolektyw drużyny, a przeciwnik  w tym dniu przeszkadzał  Diegowcom  na zagranie tego, co przez tych parę lat nauczyli się. Dopiero po wskazówkach trenera Wiesława Pietrzaka gra trochę  poprawiła się, a skuteczność wróciła. Dzieci ze Szkółki „Diego” wygrali ten mecz dzięki doświadczeniu i umiejętnościach indywidualnych zawodników, ponieważ w tym dniu nie byli kolektywem , ale mimo słabszej dyspozycji wygrali i za to należą  im się brawa.

Info, foto: Karolina Pietrzak