Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:26 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena
A+ A A-

DOBRY WYSTĘP DIEGOWCÓW

W sobotę  8 lutego br. młodzi piłkarze Szkółki Piłkarskiej Diego  podopieczni  Wiesława Pietrzaka udali się do Mrzeżyna na halę widowiskowo sportową, aby rozegrać Turniej Piłki Nożnej dla dzieci  rocznika 2003/04.

W turnieju oprócz nas  wystąpiły znane kluby sportowe takie jak: Vineta Wolin, Wybrzeże Rewalskie Rewal, Gryf Kamień Pomorski  i Rega I i II Trzebiatów. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a drużyny toczyły ze sobą zaciętą rywalizację za co dostawali od kibiców gromkie brawa. Turniej zdominowały drużyny Szkółki Piłkarskiej DIEGO i Wybrzeża Rewalskiego Rewal, które wygrały wszystkie swoje mecze, a w bezpośrednim pojedynku padł bezbramkowy remis. O zwycięstwie decydował więc bilans bramkowy, w którym o jedną bramkę lepiej wypadła drużyna z Rewala i to oni cieszyli się ze zwycięstwa. Diegowcy zaprezentowali się bardzo dobrze w obronie nie tracąc  żadnej bramki a nasz bramkarz Jakub Dec został wybrany do najlepszej drużyny Turnieju.

W trakcie Turnieju drużyny biorące udział w rozgrywkach zostały poczęstowane przez organizatorów słodyczami, napojami  i przepyszną grochówkę. Organizatorzy każdej drużynie ufundowali upominki i puchary, a najlepsi zawodnicy dostali nagrody.

Szkółka Piłkarska „DIEGO” Gryfice zagrała w następującym składzie: Jakub Dec, Szymon Lemański, Jakub Wąsik, Szymon Majer, Damian Jaśnikowski, Oskar Michalonek, Krzysztof Hojczyk, Jakub Szram, Witold Greonwald, Szymon Wysocki, Kamil Wojciechowski trener Wiesław Pietrzak.

Diego  – Rega I  1 : 0  bramkę strzelił Jakub Wąsik

Diego  -  Rega II   3 : 0 bramki strzelili Witold Greonwald, Kamil Wojciechowski i Damian Jaśnikowski

Diego  -  Gryf Kamień Pomorski  3 : 0  bramki strzelili Witold Greonwald, Oskar Michalonek i Damian Jaśnikowski

Diego  -  Vineta Wolin  1 : 0 bramkę strzelił  Jakub Wąsik

Diego  -  Wybrzeże Rewalskie Rewal   0 : 0

Informacja, zdjęcia: Karola Pietrzak   

 

                                                                                                     

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*