Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:22 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Kaja, Leon, Łukasz
A+ A A-

"ŚWIRUSY" NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ!

W piątek 28 lutego  br. o godz. 17.00 na Orliku przy Gimnazjum nr 2, po trzech miesiącach przerwy rozegrano Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Gryfic. Turnieje Piłkarskie cieszą się wielka popularnością wśród młodzieży i dorosłych, są organizowane już trzeci rok i na stałe zagościły na Orliku przy Gimnazjum nr 2. Turniej przeprowadził Wiesław Pietrzak, który przedstawił drużynom reguły i zasady (mecze rozgrywano każdy z każdym po 15 minut).

Do Turnieju zgłosiło się 8 drużyn podzielonych w dwóch grupach A  Fc Lopezy, Fc Bronx, Po Kielich i Orzeł oraz grupa B €“Świrusy, Blue Team, Fc Drzewko i Dobre Dżinsy. Po rozegraniu meczy w grupach drużyny uważane przez wszystkich za faworytów odpadały, a zacięte mecze rozgrywano do końca turnieju. W meczu o III miejsce spotkały się zespoły Fc Bronx i  Fc Drzewko i po ciekawym meczu Bronx wygrywając 3:1 zapewnił sobie od organizatora nagrodę w postaci medalów. W wielkim finale spotkały się drużyny, które były niespodziankami turnieju, a mowa tu o drużynie młodej  Świrusy i rutyniarze Orzełki, którzy pokazali fajny techniczny futbol, za co dostali oklaski od kibiców. Pierwszy raz  tak się złożyło, że młoda drużyna wygrała turniej pokonując dorosłych i rutyniarzy, którzy grają w takich turniejach już trzeci rok . Pokonując przeciwnika 2:0 udowodnili wszystkim niedowiarkom, że słabsze drużyny mogą sprawić niespodzianki i wygrać turniej.

Następny Otwarty Amatorski Turniej Piłkarski już w piątek 14 marca o godz. 17.00  na Orliku przy Gimnazjum nr 2 serdecznie zapraszają organizatorzy.

 

TABELA

1. miejsce Świrusy

2. Orzełki

3. Fc Bronx

4. Fc Drzewko

5. Po Kielichu

6. Fc Lopezy

7. Dobre Dzinsy

8. Blue Team

 

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

 

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*