Polish English French German Italian Russian
Dzisiaj jest:27 maja 2017 roku  |  Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan
A+ A A-

DINGO WYGRYWA W KARNYCH

W  piątek 7 marca  br. o godz. 16.00 na Orliku przy Gimnazjum Nr 2 w Gryficach odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla dzieci z Gminy Gryfice. Do rywalizacji w piątkowe słoneczne popołudnie tym  razem zgłosiło się 6 drużyn: Ścibor, Dobosze, Fc Gryfice, Fc Czekolada, dziewczęca drużyna Mega - Sikorki i zwycięzcy całego turnieju Dingo.

Organizator a zarazem sędzia Wiesław Pietrzak podzielił zespoły na dwie grupy a mecze grano każdy z każdym po 15 minut. Dzieci bardzo poważnie podeszły do rywalizacji bo co chwilę przekraczały przepisy za co dostawały upomnienia. W meczu o III miejsce spotkały się drużyny Dobosze, którzy pokonali 2:0 Ścibory i to oni cieszyli się ze zwycięstwa. W wielkim finale spotkały się dziewczęca drużyna Mega- Sikorki  i Dingo, gdzie po 15 minutach zaciętej walki i wielkim zaangażowaniu dziewczyn padł remis 1:1, dopiero rzuty karne musiały rozstrzygnąć wynik i tutaj chłopcy z drużyny Dingo lepiej strzelali karne i oni wywalczyli I miejsce i puchar ufundowany przez Szkółkę Piłkarską „DIEGO”.

Informacja, foto: Karolina Pietrzak