Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:23 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin
A+ A A-

REWAL WYGRYWA W KARNYCH

W piątek 14 marca br. o godz. 17.00 na Orliku przy Gimnazjum nr 2 rozegrano Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla wszystkich chętnych, którzy chcą spędzić czas na sportowo. Turnieje piłkarskie cieszą się wielka popularnością wśród młodzieży i dorosłych. Zaczęły przyjeżdżać drużyny z innych miejscowości, takich jak Rewal, Smolęcin czy Wyszobór.

Turniej przeprowadził Wiesław Pietrzak, który przedstawił drużynom reguły i zasady (mecze rozgrywano każdy z każdym po 15 minut). Do Turnieju zgłosiło się 7 drużyn: Fc Rewal, Świrusy, Łobuziaki, Alberciki, Fc Bronx, Iksy i Smolęcin. Po rozegraniu meczy w grupach i wielkim zaangażowaniu zawodników w walce o III miejsce spotkały się Łobuziaki z Fc Bronx i po jednostronnym widowisku drużyna Bronx pokonała przeciwnika 3:0. W wielkim finale spotkały się rutyna  z Rewala i zwycięzcy z przed dwóch tygodni młode Świrusy, którzy z turnieju na turniej coraz lepiej radzą sobie ze starszymi kolegami. Finał z udziałem tych dwóch drużynom  podobał się  kibicom, ponieważ co chwilę akacje przenosiły  się z jednej bramki do drugiei, a po regulaminowym czasie był remis i w związku z tym sędzia Wiesław Pietrzak zarządził rzuty karne, które lepiej strzelali rutyniarze z Rewala i to właśnie oni zostali zwycięzcami.

Następny Otwarty Amatorski Turniej Piłkarski już w piątek 28 marca o godz. 17.00 na Orliku przy Gimnazjum nr 2 serdecznie zapraszają organizatorzy.

 

TABELA

1.miejsce Rewal

2.Świrusy

3.Fc Bronx

4.Łobuziaki

5.Smolęcin

6.Iksy

7.Alberciki

 

Informacja, zdjęcia: Karola Pietrzak

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*