Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:19 czerwca 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna
A+ A A-

BAYERN GRYFICE WYGRYWA

W piątek 04 kwietnia br. o godz. 17.00 na Orliku przy Gimnazjum Nr 2 w Gryficach odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla dzieci w przedziale wiekowym 10 -13 lat. Do turnieju zgłosiły się 4 drużyn z gryfickich osiedli Omeglew, Szpaki , Pitbule i Bayern. Turniej odbył się w miłej atmosferze, obyło się bez groźnych kontuzji, a kibice dopingowali drużynę dziewczyn Szpaki, zachęcając je do większego zaangażowania.

Organizatorem tego Turnieju był Urząd Miasta i Gminy Gryfice i Gimnazjum nr 2, a turniej przeprowadził Wiesław Pietrzak. Drużyny grały o  puchary ufundowany przez prezesa SIS „UŚMIECH|” za I, II I III miejsca. Ponadto wszyscy uczestnicy turnieju  zostali poczęstowani napojami i słodyczami. Ponad 40 zawodników w piątkowe popołudnie rywalizowało ze sobą aby wyłonić najlepiej grającą drużynę. Tym razem drużyny były tak wyrównane ,że o pierwszym miejscu zdecydowała jedna bramką więcej Bayernu Gryfice

Podsumowując ten amatorski turniej, którego celem jest popularyzacja piłki nożnej, spędzenia czasu wolnego i chęć rywalizacji, można stwierdzić, że zmieniają się drużyny i zawodnicy w drużynach, poziom rozgrywek podnosi się z turnieju na turniej. Co dwa tygodnie w piątki rozgrywane są turnieje piłki nożnej dla dzieci i cieszą się coraz większą popularnością i oby na stałe weszły w kalendarz imprez piłkarskich organizowanych w Gryficach.

Wyniki;

Omeglew -€“ Szpaki    4:0

Bayern - Pitbule       6:0

Omeglew -€“ Bayern   2:2

Szpaki  - Pitbule 8:3

Omeglew -  Pitbule   6:0

Szpaki - Bayern 0:5

Następny Wielkanocny Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla dzieci 18 kwietnia w piątek o godz.16:00 na Orliku przy Gimnazjum nr 2- serdecznie zapraszamy.

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*