Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:22 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Kaja, Leon, Łukasz
A+ A A-

DZIECI GRAŁY NA ORLIKU

W piątek 18 kwietnia o godz. 16.00 na Orliku przy Gimnazjum nr 2 odbył się Otwarty Amatorski Wielkanocny Turniej Piłki Nożnej dla dzieci. W tym dniu dzieci miały o co rywalizować, bo oprócz pucharów za pierwsze trzy miejsca, wyróżniający piłkarze turnieju dostali statuetki, a wszystkie dzieci poczęstowano batonami, napojami i lizakami. Organizatorem turnieju piłkarskiego dla milusińskich był SIS „UŚMIECH”, Szkółka Piłkarska "DIEGO" i Gimnazjum nr 2. Przeprowadził je Wiesław Pietrzak, który przywitał drużyny, omówił zasady i życzył wszystkim zwycięstwa. Mimo niesprzyjającej pogody do turnieju zgłosiły się następujące drużyny: Sparta, Polonia -Środa, Ciecie Malinowe i Ptaszki.

Turniej piłkarski stał na wyrównanym poziomie, bo po podliczeniu wszystkich drużyn, które grały każdy z każdym po 17 minut, rywalizację minimalnie wygrała Sparta, która o jedną bramkę wyprzedziła Polonię Środę.Trzecie miejsce mimo dużej ambicji zajęły Ciecie Malinowe. Ostatnie miejsce zajęła  mieszana  drużyna dziewczyn z chłopcami: Ptaszki. Najlepsi zawodnicy otrzymali statuetki za grę. Najlepszy strzelec z 6 golami -  Adam Szkudlarek.

Najlepszy pomocnik - Damian Jaśnikowski

Najlepszy piłkarz - Hubert Malko

Turnieje piłkarskie mają na celu zagospodarowanie czasu wolnego dzieci, popularyzacje piłki nożnej na Orliku oraz integrację.

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

 

 

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*