Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

Gmina Gryfice

*
Polish English French German Italian Russian 
Dzisiaj jest:24 kwietnia 2018 roku  |  Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander
A+ A A-

DRUGIE MIEJSCE DIEGOWCÓW

Nasi młodzi  adepci sztuki piłkarskiej podopieczni Wiesława Pietrzaka pojechali na turniej do Niechorza, aby rozegrać na obiekcie Wybrzeża Rewalskiego Rewal mecze piłki nożnej w kategorii Orlik. Diegowcy do Niechorza udali się jako liderzy swojej grupy i trzeba przyznać, że przeciwnicy pokazali młodym zawodnikom, jak ciężko będzie im wygrać tę ligę.

W tym samym czasie ekstraklasowa Pogoń Szczecin w najsilniejszym składzie rozgrywała na drugim boisku pokazowy sparing. Dzieci ze Szkółki Piłkarskiej „DIEGO” pożytecznie spędziły czas bo oprócz grania w piłkę miały okazję zrobić sobie zdjęcia z piłkarzami,  zbierali autografy i rożnego rodzaju gadżety. Udało nam się również zdobyć cenny gadżet, a mianowicie piłkę nożną z podpisami zawodników Pogoni, która będzie zlicytowana  a uzyskane pieniążki przekazane będą na wyjazd na kolonię najuboższym dzieci z naszej gminy.

Już pierwszy mecz z Regą Trzebiatów pokazał, że w tym dniu zawodnicy Szkółki Piłkarskiej „Diego” muszą zaangażować siły w cały mecz, aby uzyskać korzystny wynik. Nasze dzieciaki bardziej były podekscytowane oglądaniem meczu Pogoni, a radość z możliwości oglądania na żywo swoich idolów sprawiała rozproszenie i brak brak koncentracji. Diegowcy bardzo słabo zaprezentowali się w Niechorzu, bo jak na lekarstwo można było zobaczyć składne akcje, a większość z nich była nie dokończona i kończyła się niepowodzeniem.  

Wybrzeże Rewalskie Rewal  jak przystało na gospodarzy przybyłe drużyny ugościło kiełbaskami z grilla, słodyczami i napojami, za co serdecznie dziękujemy.

Skład Szkółki Piłkarskiej „DIEGO”: Jakub Dec, Jakub Pietrzak, Szymon Majer, Jakub Wąsik, Jakub Szram, Krzysztof Hojczyk, Oskar Michalonek, Mieszko Podsiadłowski, Hubert Malko, Witold Groenwald, Szymon Koziorowski, Kamil Wojciechowski, Szymon Wysocki oraz opiekun Wiesław Pietrzak.


Wyniki:

Szkółka Piłkarska „Diego”  - Wybrzeże  Rewalskie  Rewal   1:4(2:0)

Polonia Płoty - Szkółka Piłkarska "Diego"  2:4(0:3)

Szkółka Piłkarska „Diego" - Rega Trzebiatów   1:0(0:0)

Szkółka Piłkarska „Diego"- Gryf Kamień Pomorski    2:1

Informacja, zdjęcia: Karolina Pietrzak

© 2014 Gmina Gryfice. Wszelkie prawa zastrzeżone.

*