Polish English French German Italian Russian
Dzisiaj jest:21 lipca 2017 roku  |  Imieniny obchodzą: Andrzej, Wiktor, Daniel
A+ A A-

STALOWE PŁUCA WYGRYWAJĄ

W piątek 09 maja br. o godz, 17.00 przy Gimnazjum nr 2 odbył się Otwarty Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla wszystkich chętnych pragnących spróbować rywalizacji z innymi drużynami mieszkającymi w Gminie Gryfice, gdzie młodzież w różnym wieku i różnych umiejętnościach rywalizuje z innymi drużynami. Tym razem do turnieju mimo pochmurnej pogody zgłosiło się 6 drużyn: Darmowe 3 punkty, Fc  Kiri, Fc Bronx, Zieloni, Karnister i zwycięzcy całego turnieju Stalowe płuca.  Organizator Wiesław Pietrzak  za I miejsce ufundował  puchar i można stwierdzić, że był to ciekawy i interesujący turniej, który obfitował niespodziankami, ale  dopiero rzuty karne rozstrzygnęły kto został zwycięzcą.

Mecze były rozgrywane każdy z każdym po 15 minut, a resztę przepisów zgodnie z regulaminem PZPN. W meczu o V miejsce Darmowe 3 punkty pokonali Fc Kirii 3:0, natomiast wiele emocji było w meczu o III miejsce, kiedy to Karnister pokonał 3:1 Zielonych. W wielkim finale spotkały się drużyny Fc Bronx i Stalowe płuca i przy dopingu kibiców pierwsze minuty należały do  Stalowych  płuc, bo  strzelili  przeciwnikowi 2 gole, kiedy wszyscy myśleli, że to koniec Fc Bronxu nastąpił zwrot akcji i w ciągu dwóch minut strzelili oni dwa gole doprowadzając do remisu i rzutów karnych, po których przegrali 5:3.

Fc Bronx  -  Darmowe 3 punkty      4:0

Fc Kiri   -  Karnister                       1:7

Fc Bronx  - Zieloni                        5:1

Fc Kiri   -  Stalowe płuca                1:7

Darmowe 3 punkty – Zieloni          1:4

Karnister  -  Stalowe płuca             0:4

Mecz o V miejsce  Darmowe 3 punkty – Fc Kirii 3:0

Mecz o III miejsce Karnister – Zieloni 3:1